reklama

Nemůžu sundat šlapku

Zdravím, už jsem zoufalej a tak vás chci zde požádat o radu. Dal jsem se do lakování kola, tak ho celé rozebírám ale zasekl jsem se na šlapkách. Povolil jsem šrouby bez problému, ale šlapka nejde sundat. Existuje snad na to nějaký stahovák? Na šlapce je jemný závit který tam k ničemu jinému ani neslouží. Zkoušel jsem přes špalíček poklepat a nejde to. Hrubou sílu na to používat nechci kvůli poškození. Předem děkuji za odpověd

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.08.2015
Autor: Messenger
  • Re: Nemůžu sundat šlapku

         

    Třeba zde: http://www.kupkolo.cz/naradi-a-stojany_k82...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nemůžu sundat šlapku

           

      Jo, to je ono. Abych se přiznal, tak jsem do obchodu nekoukal, ale je to to co myslím. Kdybych měl doma šroub s jemným závitem což nemám, tak bych si poradil.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2015
      Autor: Messenger
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nemůžu sundat šlapku

             

        Není to dobrý nápad, ten závit bys mohl na kraji zničit. Stahovák stojí pár korun. A když s tím přijedeš do servisu, že chceš shodit kliky, tak ve spoustě z nich ti to udělaj za děkuju.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2015
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nemůžu sundat šlapku

               

          Jasně, proto jsem nejdřív napsal sem. Ve volnu hodím kolo (zbytek čemu se kolo ještě říkat dá) a zajedu s ním do servisu. Pár korun stojí, ale už bych ho s největší pravděpodobností nepoužil. Kolo používám spíš rekreačně, nebo do práce když je hezky. Jinak děkuji za rychlé reakce

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.08.2015
          Autor: Messenger
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nemůžu sundat šlapku

             

        Jen šroub je naprd. Ožvejkal bys jím osu. Stahovák má tu opěrnou plošku volnou, takže se opře a neotáčí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2015
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nemůžu sundat šlapku

         

    Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nemůžu sundat šlapku

           

      Nějaké zaříkávadlo na stažení klik ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2015
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nemůžu sundat šlapku

             

        Abrakadabra!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2015
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nemůžu sundat šlapku

         

    Stavil jsem se s podobným problémem v Bajkazylu, měli tam na to klíč s mnohem delší rukojetí než mám doma. Chvíli jsme tam po tom skákali a pak to povolilo.

    Příště doporučuji do závitů aplikovat vazelínu, nezatuhnou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2015
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024