reklama

Pells CRONO Elite D Lady

Zdravím,

prosím poradíte mi, zda-li je toto kolo: http://www.bezvakolo.cz/159939-crono-elite-d-lady dobrá koupě? Popřípadě dalo by se za stejnou cenu pořídit něco lepšího? Jezdím sice na kole poměrně dost, ale co se týká technických parametrů atd. tak jsem trochu vedle (prostě baba, no...;)

Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.08.2015
Autor: thera
  • Re: Pells CRONO Elite D Lady

         

    jezdíš po silnici, cyklostezky nebo v lese? kolik toho najedeš za rok? chtělo by to víc informací ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2015
    Autor: Bruca
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells CRONO Elite D Lady

           

      Jezdím spíše po silnici a cyklostezkách, občas lehčí terén v lese apod. (+- 80% asfalt, 20% lehčí terén). Ročně cca 2500 - 3000 km.
      Doteď jsem to zvládala na 15 let starém kole, který během let prošel různými úpravami (m.j. výměna kol z původního horáka, takže teď to je takový hybrid horáka s trekem). Asi přechod na většinu kol z toho mého křížence bude podstatný rozdíl (alespoň doufám). Ale chci mít alespoň trochu jistotu, že nekupuji nějaký krám a že ta cena tomu kolu odpovídá.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2015
      Autor: thera
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pells CRONO Elite D Lady

         

    Vždyť to není tak dlouho co tady byl ten samý dotaz.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells CRONO Elite D Lady

           

      Pardon, asi blbě hledám :) Snažila jsem se nejdřív prokousat diskuzí, ale spíš jsem nenašla to, co jsem chtěla. Jedná se mi o názor na konkrétně toto kolo. Jak jsem psala výše - jestli cena odpovídá kvalitě kola...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2015
      Autor: thera
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pells CRONO Elite D Lady

             

        Jestli se ti to kolo libi, tak ho vem. Vybavu nema spatnou, praci odvede.
        Vybirat "nejlepsi" je stejne zbytecne, protoze sotva koupis, tak se objevi neco dalsiho. :))

        Jinak, zkus si zajit jeste nekde do cykloprodejny, treba tam objevis jeste neco hezciho. A o servis se ti pak radi postaraji ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2015
        Autor: Bruca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells CRONO Elite D Lady

           

      no a ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.12.2015
      Autor: OVG
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pells CRONO Elite D Lady

             

        Počkáš si 4 měsíce na odpověď? :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.12.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pells CRONO Elite D Lady

               

          Opakovanejch dotazů jsou tady desítky a nevidím v tom problém.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.12.2015
          Autor: OVG
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pells CRONO Elite D Lady

                 

            chce-li někdo odpovědět, odpoví
            nechce-li odpovědět, neodpoví
            A pak tu jsou ´baziliškové´ ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.12.2015
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pells CRONO Elite D Lady

                 

            Tomu se říká přijít s křížkem po funuse...;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.12.2015
            Autor: krosmen
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pells CRONO Elite D Lady

         

    Ahoj,
    já jezdím PELLSe "závodně"už rok a půl a jsem nadmíru spokojen!! Poměr cena - výbava jednoznačně převyšuje ostatní značky. Navíc jsem spokojen i geometrií rámu a jeho jízdní vlastnosti jsou skvělé. Teď si PELLSe pořídila i přítelkyně a je též příjemně překvapena.
    Vřele doporučuji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.12.2015
    Autor: 7pragamen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pells CRONO Elite D Lady

         

    Určitě neprohloupíš .Původně jsem si chtěl taky tohle kolo v pánské verzi kupovat, nakonec jsem se nechal přesvědčit a koupil CRONO absolut, zkus o tom pouvažovat taky, rozdíl asi 3000 Kč ale ELITE a PELLS všeobecně je o.k.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.12.2015
    Autor: OVG
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (9 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024