reklama

náústek Hydrapak

Zdravím, mám vodní vak od Camelbaku. Spokojenost, ale zas potřebuju novej náustek, je už to asi pátej. Upřímně nechce se mi dávat za kousek silikonu dvě stovky. Tak jsem se díval na náustek od Hydrapaku, kterej je za lepší peníz.
naustek-hydrapak-nahradni-s-otocnym-kloubem-77058
Tak bych se rád zeptal na Vaše případné zkušenosti s náustkem od Hydrapaku, abych nešlápl vedle, díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2015
Autor: krosmen
  • Re: náústek Hydrapak

         

    chybička při vkládání odkazu se vloudila....
    http://www.velohanak.cz/cyklo/naustek-hydrapak...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: krosmen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: náústek Hydrapak

         

    Co s tím, prosím Tě, vyvádíš? Mám Camela už přes 7 let a stále s prvním vakem i původním náústkem co k tomu byl...
    Že Ty do toho nějak moc koušeš? :-)

    Ohledně porovnání těchto dvou neporadím. V hubě jsem měl jenom právě toho Camela a pak asi dva totálně neznačkové kusy, a ty se s Camelem nedaly srovnávat ani náhodou...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: náústek Hydrapak

           

      A to Ti ani nekape? No já často a hodně piju, ale že bych do toho nějak moc kousal....Ten poslední mi ale spíš odrovnaly děcka. Ty náústky, který jsem "spotřeboval," nebyly nepoužitelný, ale už prokapávaly.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2015
      Autor: krosmen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: náústek Hydrapak

             

        Nekape... Mám ale ten s uzavírací páčkou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2015
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: náústek Hydrapak

               

          S uzavírací páčkou mám taky, ale ta je určena spíš na situace, kdy není bágl na zádech, aby se náustek nechtěně někdy nezmáčknul a obsah vaku nevytékal. Při jízdě na kole se páčka nepoužívá, byl by to hroznej oprus.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2015
          Autor: krosmen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: náústek Hydrapak

                 

            No, já to zavírám pokaždé když nepiju, takže hlavně za jízdy :-) Když se potřebuju napít, tak většinou zastavuju...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2015
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: náústek Hydrapak

         

    To budu muset vyzkoušet, leží mi tu hadička Source pro PET-flašky a tam by to mohlo pasovat. Ten původní náústek se už ani neprodává. Prokousnul jsem ho hned ze začátku, než jsem zjistil, jak a že vůbec se s tím dá pít a že polykat s pootevřenou čelistí fakt nejde (aspoň mně ne).
    Netěsnící náústek měl za následek, že při každém napití šel do pusy nejdřív celý objem vzduchu z hadičky, pak teprve voda.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2015
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: náústek Hydrapak

           

      Funguje to tak, že náústek lehce skousneš a piješ? (jako Camelbak)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2015
      Autor: krosmen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: náústek Hydrapak

             

        Jo, lehce. Zkoušel jsem to cvičit kousáním do prstu - když to bolí, je něco špatně :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2015
        Autor: Radek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: náústek Hydrapak

               

          Natrénovat to, říkáš. Tak jdu říct partnerce, at' si pořádně umyje ruce...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.08.2015
          Autor: krosmen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024