reklama

Přeskakující řetěz

Zdravím,tak jsem si koupil lehotříkolku.Řetěz je v jednom kuse a jde přes jednu kladku.Při zkoušce jsem v krátkém prudkém stoupáčku nechal těžší převod a u vrcholu jsem jel jen krokem,víc to nešlo a párkrát mi přeskočil řetěz.Výbava i s řetězem má asi 1500 km,tedy v pohodě.Chci o centimetr přitáhnout šlapák,bude na škodu,když řetěz zkrátím o 4 dílky:

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.07.2015
Autor: viteslav
  • Re: Přeskakující řetěz

         

    Ani 500 km nemusí být v pohodě, pokud je řetěz, nebo pastorek bláto. A nebo pokud dostal nějak na frak (agresivní prach, bahno, nemazaný atd.)
    Zkoukni, jestli jdou všechny články úplně volně, změř řetěz a zkus, jestli střílí jen na některém převodu, nebo na všech.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeskakující řetěz

         

    Takhle z fotky to vypadá na příliš dlouhý řetěz. Zkus velký tác a velké kolečko, ramínkem přehazovačky by měl řetěz procházet lehce zvlněn.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2015
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeskakující řetěz

           

      Změřil jsem řetěz měrkou,zapadla necelý milimetr, takže nový,dal jsem řetěz na převodníky na největší vpředu i vzadu,o trochu se to zlepšilo,asi to je tím,že jsem posunul šlapák blíž k sobě asi o 1,5 až 2 cm.Tak to půjdu projet a maximálně zkrátím řetěz o 2 články.U mě je problém v tom,že mám Parkinsona i Menierovu nemoc,ale zas aspoň tomu nebudu nakládat,protože jsem hned vyšťavený,ale doma se mi válet nechce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2015
      Autor: viteslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeskakující řetěz

             

        Jezdi lehké převody, na tříkolce není problém se stabilitou a prospěje to jak řetězu , tak tvým kloubům, takže hlavně lehké a frekvenčně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.07.2015
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeskakující řetěz

             

        Nedá mi to, omlouvám se za offt., ale jako vždy jednou poradím, prostuduj si s čistou hlavou tohle:
        http://czmms.info/
        Můžeš se uzdravit. Pokud chceš další informace, přes chat nebo mejl. Přeji ti pevné zdraví, díky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2015
        Autor: Aki.Lee
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Přeskakující řetěz

               

          Kdo ma pristup k lepsimu mikroskopu muze si udelat sam pokus jak tento zazrak umi hubit jen ty zle bakterie a viry a hodne necha na pokoji. Blby je ze jaksi ty zle bakterie jsou nekdy naopak ty hodne. Jak to teda sakra funguje? Ze by to treba nefungovalo? Radeji zustanu u placeba, tofunguje zarucune.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2015
          Autor: Billicek
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeskakující řetěz

                 

            Hlavně Parkinsonova nemoc je onemocnění mozkových nervů z nám neznámého důvodu. Meninerův syndrom je taktéž choroba sluchových nervů. Takže nějaké chemické hubení špatných bakterií je pro tyto nemoci celkem k ničemu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2015
            Autor: Brahma
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeskakující řetěz

                   

              Omlouvám se, pro neznalé: nejdříve nastudujte příslušné knihy a informace a vyzkoušejte sami na sobě. Děkuji.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.07.2015
              Autor: Aki.Lee
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Přeskakující řetěz

                     

                http://drsircus.com/medicine/magical-mineral...
                http://www.lovcisarlatanov.sk/miracle-mineral...
                Je mi jasne ze propagatorom sa taketo nazory nepacia, ale prosim vas zamyslite sa aspon nad tym co propagujete. Zamyslite sa nad dovodmi preco je to napriklad v USA zakazane. To nie je kvoli tomu, ze by VLADA chcela ludom zabranovat vyliecit sa a MEDICINSKE FIRMY prichadzali o zisky ako si mnohi tvorcovia takychto konspiracnych teorii myslia.

                Mojej zeny znama mala neoperovatelnu rakovinu na mozgu. Velmi verila tomu MMS, dokonca aj mne ich odporucala na autoimunne ochorenie. Uzivala to az do svojej smrti. Prestala brat chemoterapiu, pretoze sa po nej citila zle. Pocas uzivania MMS sa citila zle tiez, casto zvracala a mala problemy so zazivanim horsie nez z chemoterapie. Zomrela skor nez bolo predpokladane keby uzivala tu chemoterapiu.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.07.2015
                Autor: Pietko
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeskakující řetěz

                 

            Neni pravda, ze by to hubilo len tie zle bakterie ci virusy, to hubi totalne vsetko zive. Korozivne to napada dokonca i nezive veci.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2015
            Autor: Pietko
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeskakující řetěz

               

          Už jenom ty tvoje dvě věty - zní tak hezky, "jehovisticky" a tajemně :-)) V první půlce devadesátek bys měl určitě velikej úspěch, to byli v kursu kdejaký zázračný léčitelé se svejma lektvarama, vymýtači kdečeho, kazatelé a šarlatáni. Dneska je to řehole, něco vnutit, což ? Bohužel právě jen těm nejzoufalejším a nejbezbrannějším, co se snaží chytit kdejakého stébélka. Ale upřímně, je to hnus, na tomhle zakládat byznis a nedat si navíc práci ani s ničím lepším, než s nějakým přiblblým "Savem"... Mimochodem, co si tak matně vzpomínám, nějaké podobné sračky se po devadesátým taky vždycky na chvilku objevily.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.07.2015
          Autor: ronda
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeskakující řetěz

                 

            Zdravím,jsem zakladatel tohoto vlákna.Je jasné,že nic takového neskusím.Parkinsnem mám částečně přerušené vlákna od mozku ke svalům.,takže mám větší problémy s motorikou,což je chůze,manipulace s rukama,občas i problém zavřít limošku a hlavně mi odcházejí svaly,protože ujdu max. 300 m a s Menierem-To je postižení sluch.orgánů a stability,najednou mě chytne záchvat ztráty rovnováhy,že to se mnou šlehne i o zem a někdy i omdlím na chvíli, bleju,průjem,přestávám slyšet a mám problém mluvit,ale vetšinou mám těch záchvatů denně 4-5 a někdy i 8 dní vcelku. Beru hromadu prášků, kapačky,letos jsem byl 3x v Motole a nedovolil bych si brát nic jiného,než mám předepsané, stačí,že si zapomenu vzít prášky na noc a jsem vzhůru s křečemi až do rána.Jen pro vysvětlení,co je se mnou.Jo a jsem plnej invalida+ ZTP a právě proto jsem koupil lehotříkolku,protože jsem jezdil hodně na kole a teď mi to chybí.Na seřízení mého stroje jsem sehnal super mechanika,tak snad už vyjedu.Mějte se Víťa

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.07.2015
            Autor: viteslav
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeskakující řetěz

                   

              Tak se drž a ať ti to brzo šlape.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.07.2015
              Autor: Holfi
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeskakující řetěz

                 

            Pěkně řečeno,máš plus.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.07.2015
            Autor: FINE
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeskakující řetěz

         

    Pokud mi začne vzadu přeskakovat řetěz, tak ho měním bo ho mám natažený. Nejvíc mi přeskakoval řetěz při prasklém 6-tém kolečku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2015
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeskakující řetěz

           

      Majitel tohoto vlákna.Kamarád mi rozebral zadní kolo-vrtal se v něm nějaký chytrák-už je v kupě,spravil mi držák na šlapák,ale bývalý majitel otočil osu a navařil ůchyt,takže nejde otočit,proto má probléy s zařazením nejmenší placky,protože osička je kratší,ale přes zimu mi udělá nový a pár drobností k tomu-nosič a k němu zafixoval sedlo,takže je pevnější,tachometr,brašnu na nosič,řetěz zkrátil o 8 článků atd. Byl jsem se projet,sice makačka,párkkrát jsem musel zastavit,ale ujel jsem 22 km.Já ty nohy aspoň drobet rozhýbu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2015
      Autor: viteslav
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024