reklama

Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a tudíž nedochází k

Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a tudíž nedochází k úplnému otevření brzd. destiček.Máte někdo radu co s tím, případně zkušenost s cenou za takový úkon v servisu?Děkuju

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (babos ([email protected]))
  • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a tudíž nedocház

         

    Shodou okolnosti se mi stalo totez. Na prvni pohled to neni znat, ale jedna strana se mi neotevira uplne. Stesti, ze mam sjete desticky :)
    Osobne bych zkusila vyndat desticky, stisknout packu a snazit se to vyplachnout, ale nevim jestli to nemuzu poskodit.
    Taky bych uvitala nejakou radu :)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

           

      Poškodit je nemůžeš,ale vyjedou ti pístky ven a samozřejmě vyteče kapalina.Při nasazování můžeš stříhnout gumičku a máš prd.Vžádným případě nevyndávat destičky.U nekterých modelů dodávaj takový plasty místo destiček.Vyměnit za normální a VDčko.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2006
      Autor: 62jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

             

        UFFFFF... tak to jsem byla teda hodne blizko vyteceni kapaliny. Desticky jsem vyndala, ocistila a zkoumala proc to tam nejde uplne na doraz. Jedna strana byla proste par mm od kraje a treba na zatlaceni sroubovakem zajela tak jak mela, ale hned se vratila. Tak jsem parkrat zapumpovala brzdou a vyjela nejak moc. To uz radsi delat nebudu :)))
        Jinak FYI mam hayes 9.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

               

          Tak na radu znameho (diky honzo) jsem aplikovala postup zatlacovani :) Pry by se to melo necim drevenym, ale nic vhodneho jsem po ruce nemela. Tak jsem vzala sroubovak a snazila se stejnomerne zatlacit kolecka zpet. Po chvili snazeni (mrchy se vraceji) se mi to podarilo a i kolo slo krasne nasadit zpet (predtim, kdyz jsem tam dala neochozene desticky, tak to neslo vubec zandat!). Ted jen uvidim za jak dlouho se to bude opakovat :)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.03.2006
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

                 

            Ufff, sice mi není ÚPLNĚ jasný, cos s tím všechno dělala, ale postup to byl absolutně statečný, vpravdě wewerkovský:-)))
            Místo zatlačování kouskem dřeva lze bez problémů použít plastovou montpáku.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.03.2006
            Autor: Airline
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

                   

              Tak se to zase vratilo do puvodniho stavu. Zitra davam kolo do servisu.. pry se to musi vycistit :( Je dost pravdepodobne, ze je to zanesene od te soli :(

              [ Zpět ]
              Datum: 21.03.2006
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

                     

                Tak drobecek je zpatky ze servisu. Pry to bylo HODNE MOC zasrrrr.. teda... zanesene :)
                Vycisteni, vymena oleje, odvzdusneni.. 350 (vcetne male slevy.. normalne +-400)
                A docela to s tim slickem 1,25" vzadu jede, kdyz to samo nebrzdi :)))

                [ Zpět ]
                Datum: 24.03.2006
                Autor: wewerka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

                       

                  Tas dala dozadu kvůli trenažeru? A normálně na tom jezdíš i venku?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 27.03.2006
                  Autor: Airline
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a

                         

                    Ne. Ano.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 27.03.2006
                    Autor: wewerka
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mám za to, že díky soli se mi zasekly brzdy a tudíž nedocház

         

    kup si nové kolo

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (odborník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024