reklama

připojení kabeláže na bafang bbs-01

Na stř.motoru Bafang bbs-01 jezdím od r.2013.Dovoz čína.Problém nastal při koupi v česku displeje c961.Neseděl konektor k původní kabeláži.Musel jsem dokoupit združený kabel.Pak už neseděly ani odpojovače brzd a acelerátor.Dokoupil jsem zbytek a ujistil jsem se že združený kabel končí 8pin.konekt. k připojení k motoru.Bohužel konektor má větší průměr osazení pinů.Po různých pokusech provizorně(zkušebně)propojit přesně na piny se mě nepodařilo displej oživit.Původní displej c950 měl 6pinový konektor.C 961 má 5pinový konektor.Připadá mě že i když jde 8 drátků z říd.jedn. v motoru do konekt.združ.kabeláže je propojení jiné,které je správné pro původní kabeláž.Takže i přesto když jsem vyměnil všechno ovládání říd.jedn. v motoru nekomunikuje.Prosím kdo by mě poradil nebo kdo má zkušenosti s obdobným problémem.Doufám,že nebudu ještě měnit říd.jednotku v motoru.Děkuji za radu i odpověd

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.07.2015
Autor: elepepan
  • Re: připojení kabeláže na bafang bbs-01

         

    No pohoda, však z číny je to všecko levnější a stejně je to všechno stejný, žejo...

    Zkus se optat v e-pohon, nebo i4wifi a jestli mají jiný verze, tak asi nic, objednat odněkud.

    Pokud vím, tak komunikační protokol používá 8 fun jen jeden, ale verze kabeláže se liší a stejně tak verze softu , hardware jednotky je ale stejný, takže nemá význam ji měnit. Hodně se asi dozvíš na US forech, tam se v tom hodně vrtají, i nějaký softy tam jsou ke stažení.

    Nevím jak prodejci BBS, ale asi bych se v daným případě moc taky nepřetrh , popravdě

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2015
    Autor: e-totem
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: připojení kabeláže na bafang bbs-01

           

      Ano máte pravdu prodejci u nás se nepřetrhli.Jedině tak 5oo kč na hodinu experimentálně a to je vše.Nakonec jsem to vyřešil ve vlastní režii.i když jsem měl náklady.Jednotku jsem musel měnit.Ekolo frčí.Jenom bych potřeboval upravit parametry říd.jednotky.Dá se to prý takz.přeprogramovat.Jsem z Otrokovic.Není někdo poblíž kdo to zvládá?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2015
      Autor: elepepan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: připojení kabeláže na bafang bbs-01

             

        Fakt netuším, v poslední době se vyprodukovalo tolik verzí , že těžko trefit správný SW i pro toho kdo s tím dělá. Narazili jsme na to v souvislosti s Gearsaensorem, kdy prostě v USA se vyskytovalo spousta motorů v různých konfiguracích a ne všude nám to fungovalo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2015
        Autor: e-totem
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024