reklama

50km populaire

Termín: 19.07.2015
Místo: Brno, Bílovice nad Svitavou

Pro všechny, který se zamlouvá myšlenka brevet jízd, ale netroufají si rovnou zkoušet 200km a víc, jsme připravili zkrácenou verzi, ve světě nazývanou populaire. Formát je podobný: nezávodí se, nezáleží na pořadí, jde o to zkusit ujet zadanou trasu přes zadané kontrolní body v daném časovém limitu.…

Datum: 12.07.2015
Autor: Jirka
  • Re: 50km populaire

Trasa vypadá moc pěkně. Myslela jsem si, že okolí Brna mám celkem projeté, ale z tohoto znám jen ty úseky, které jdou po Brněnském kolečku a pak samozřejmě tradiční úsek Adamov-Bílovice.
    Tak konečně jeden "brevet", který mám šanci ujet a doufejme, že i v limitu. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2015
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V tuto chvíli je včetně organizátorů přihlášeno osm lidí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Být to někde blíž než v Brně, přijel bych.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2015
    Autor: snilard

To musíš jak Radek, nonstop z domu rovnou na start na kole :-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2015
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Radek to má přeci jen o trošku blíž :)
        Asi ne. Mám tu jiné povinnosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2015
        Autor: snilard

Děkuji všem účastníkům (krom mě dalších devět) za účast. Nakolik jsem slyšel se trasa i akce líbila, což mě velmi těší.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2015

My děkujeme za akci. Aby se nám nelíbila, když jsme byli poprvé v těch úspěšných padesáti procentech. :-)
      Ale přiznám, že první půlku jsem se akorát snažila přežít. Ještě že to bylo kolečko, takže nakonec prostě musel přijít sjezd vracející ty nastoupané metry. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2015
      Autor: Ifča
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (27 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017