reklama

žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

Ahoj zkušení kamarádi, prosím o zhodnocení poměru ceny/výkon/kvalita tohodle kola:
http://www.kellysbike.com/CZ/jizdni-kola-2015...

Za rok nájezd cca 2000ks většinou silnic lesní cesty polňačky. Výška 178 váha 79kg.

Děkuji za rady a zhodnocení.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.07.2015
Autor: rominek
  • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

         

    Když se ti kolo líbí, dobře ti sedne a můžeš ty peníze dát, tak si udělej radost a kup si ho.
    Jen drobnost, nevim jestli sis všiml, tak to má jen 2 x 10 převodů, takže pokud nejsi na tom fyzicky dost dobře, tak do kopců to moc není, to si turisticky moc nepojezdíš.
    Kolo je dost dobré na to od něho chceš.
    Jen nevim čeho 2000 ks najíždíš? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

           

      24x36 je málo? :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

             

        Jak kdy a kde a jak pro koho.
        Třeba včera bylo občas mých 22x36 dost málo :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2015
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

               

          No vidíš a já to dal s 22x34 a ve sračkách. A co jsem nedal, tak to jsem vytlačil... ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.07.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

                 

            Tak já měl taky dost podobný, co jsem nedal to jsem vytlačil :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.07.2015
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

                   

              Pevně doufám, ba přímo věřím, že příští rok to bude v suchu, taky bych si to chtěl užít jako vy...

              (takže bude chcat už od startu?) :-))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.07.2015
              Autor: hekynen
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

                     

                My měli ideální počasí a o to víc mě štve, že mi to někde od 60 km přestalo jet ve stoupáních. Sjezdy byly přímo fantastické, ty jsem si užíval.
                Snad to dobře vyjde příští rok.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 13.07.2015
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

                     

                Jo, užívat se to dá, naplánovaný to bylo moc pěkně. Snad kromě tý výtahový šachty nad sedlem Lemešná a jen opravdu několika strmýma zatáčkama s volným kamením, kde bylo potřeba se pár metrů vysápnout pro nasednutí, tak všechno ostatní se dalo za sucha jet a jel jsem. Až pod vrchem Velkýho Javorníku na tý kamenitý cestě začaly povolovat ruce a furt to někam zatáčelo :-) Tak jsem se nakonec taky kousek prošel.
                V bahně to ale musela bejt inší písnička. Dobře jsme se z toho s tou čtyřiadvácou vylhali... :-))
                A vlastně - mě zatejká do tachometru, já v dešti jezdit nemůžu :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 13.07.2015
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

           

      tak s fyzou bych se u mé osoby nebál tohle zvládnu opravdu hravě!! :o) pokud v tom nebude nic dalšího tak tohle není žádný problém !!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2015
      Autor: rominek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

             

        Na 3x9 to odpovídá 22x33, takže v tomto bych neviděl vůbec žádný problém.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2015
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

             

        Rozsah je dostatečný, o to nejde.
        Před nedávnem si kamarádka koupila taky bajka s dvojtácem 38/24 a tam, kde dřív jezdila prostřední talíř (většinu vyjížďka) pořád hází vpředu malá/velká a honí vzadu řetěz nahoru/dolů přes celou kazetu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: žádost o radu Kellys gate 50 limited edition

               

          Souhlasím, kliky jsou naprosto v pohodě i pro silově "slabšího" jezdce :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2015
          Autor: Airline
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

244 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024