reklama

Kde můžete doporučit v Brně nákup obleční ?

Kde můžete doporučit v Brně nákup obleční na kolo ?
Mám dva protikladné požadavky : dobrou cenu a dobrý výběr.Nemusí jít o značkové věci, stačí běžná "kvalita za rozumnou cenu". dík

[ Zpět ]
Datum: 16.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana2)
  • Re: Kde můžete doporučit v Brně nákup obleční ?

Omlouvám se za překlep : samozřejmě jde o oblečení ...hlavně kalhoty.Začínám s kolem, a potřebuji se vybavit.

[ Zpět ]
    Datum: 16.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jejda, on ti ještě nikdo neodpověděl? Tak za Brňáky napravuji:
    Největší místnost s hadýrkama mají asi v Hobbysportu na Veveří. Já osobně rád nakupuju u Velo Hanák na Křenové, je to tam takový maličký, nicméně si vybereš z různých cenových kategorií, poradí ti. No a nebo si zajdi do nějakých těch sportovních hypersupermarketů, třeba Hervis ve Vaňkovce nebo Gigasport v Modřicích apod. Možností je spousta, kvalita a cena jdou spolu víceméně ruku v ruce.

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Doporucuju Atex sport, maji dve prodejny v Brne . v Reckovicich a v Galerii na Orli (i do teto Te nechaji vejit i s kolem - coz se muze hodit v pripade vyberu cyklokalhot a jako prevence kradeze). Maji sikovnou oteviraci dobu - az do 19 hod. ve vsedni dny. Ale ted na jejich webu - http://www.atexsport.cz/atex.html - neni o prodejne ani slovo, tak nevim, uz jsem tam par mesicu nebyl. Jinak od nich mam dres, kalhoty i no-windovy kalhoty a spokojenost, umi i zaplatovat, nazehlovat reflexy, dresy na zakazku...

[ Zpět ]
    Autor: myshak

Prodejna na Orlí byla zrušena a kompletní nabídku Atexu mají také v krejčovství na Krkoškově ulici v Černých polích.

[ Zpět ]

Atex na Krkoškově vřele doporučuji, tam ti oblečení i upraví na míru.Nechala jsem si tam zkrátit kalhoty, dres mi ušili podle přání. Mám od nich pomalu veškeré oblečení na kolo.

[ Zpět ]
        Autor: Tutorka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

190 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017