reklama

Spodne pradlo

Ahoj, som zaciatocnik co sa tyka cyklistiky a rad by som si upresnil jednu vec. Kupil som si v decathlone "kratasy s antib.vl." na kolo ale az doma som si vsimol ze sa jedna o "Spodne kratasy". Znamena to ze sa jedna o spodne pradlo ktore by malo byt pod vrchnym oblecenim alebo ich mozem bez ostudy vyuzivat ako kratasy? Vsade na nete sa riesi so spodnym pradlom/bez ale podobnu temu som nikde nenasiel... Diky vsetkym za nazory

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.06.2015
Autor: xjavor
  • Re: Spodne pradlo

         

    Těžko říct, když to člověk nevidí.... Ale prodávají se spodní elastické kalhoty s cyklistickou vložkou, které se používají pod volné "cool" kraťasy. Někdy mají řidší tkaninu, někdy méně esteticky vypracované švy ale někdy to ani nepoznáš. Vem si je na sebe, zhodnoť to před zrcadlem a máš to vyřešený.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2015
    Autor: Mirr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spodne pradlo

           

      No uz som ich skusil i v terene ;) ake mne to pohodlne je, pravda ale je ze tkanina je naozaj redsia ale su cierne takze podla mna asi ziadny problem..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2015
      Autor: xjavor
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodne pradlo

         

    U těch kalhot je napsáno, že to jsou spodní?
    Pokud to jsou takové co si myslím, tak určitě jsou jen spodní a přes ně se bere další oblečení. Tyhle nejsou určeny pro sportovnější jízdu, ale čistě jen pro cykloturistiku a cestování v "turistickém" oblečení, kdy můžeš bez problému zajít do muzea, restaurace, památkách.
    Neumím si moc představit v nich jezdit bez dalšího oblečení. To už je snad lepši jezdit v plavkách :-)

    Asi by bylo dobrý dát odkaz (fotku) na to cos vlastně koupil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spodne pradlo

           

      Ano je tam napisane "spodne elast.kratasy" foto mozem poslat dnes na vecer. Mne sa v nich jazdi prijemne len mi ide o to aby z toho nebolo fopaa... Mna zaujali tym ze boli kracsie ako ostatne elasticke kratasy pretoze osobne mam kradsej v lete na sebe co najkratsie kratasy a medzi cyklo oblecenim som take este nevidel..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2015
      Autor: xjavor
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Spodne pradlo

             

        ....používám tyto "spodní s vložkou" v pohodě druhým rokem a mám dvoje. Jsou řidší a mají kratší nohavičky (asi jako boxerky). Tak jako u klasik se vždy "prošoupe" látka vpředu nad vložkou, která je- nevím proč, (nebo mám "nevhodnou" anatomii rozkroku) krátká- řeším to vložením kapesníku, který prodlouží životnost látky a zabrání fopa ;-)....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2015
        Autor: bi-jan-cyk
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodne pradlo

         

    K tomu se ještě "musí" pořídit volné šortky, do kerých se ta vložka vloží (tuším na knoflíčky). Výhoda je, že se dají koupit dvě vložky a ty pak střídat. Ale matroš men vůbec nezaujal, zůstanu i svých origoš cyklošortek s vložkou...

    Teda jestli je to to, co myslím, že myslíš... :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spodne pradlo

           

      myslíš tyhle? http://goo.gl/NdhxIm

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Spodne pradlo

             

        Tak tenhle model v Decatlhonu neměli...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2015
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Spodne pradlo

           

      ...nejde o samotné vložky či upravené boxerky s cyklovložkou, které mají poutka nebo knoflíčky- jsou to samostatné spodní kraťasy s vložkou. Jsou stejné jako normal. kraťasy, ale s kratší nohavičkou a tenším elast. materiálem, určené pod jakékoliv kalhoty (krátké, golfky či dlouhé) bez spojení s nimi za cenu kolem 500-700Kč.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2015
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Spodne pradlo

             

        presne tak, stalo to cca 700kc, ma to knoflicky a elasticky material je tensi.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2015
        Autor: xjavor
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Spodne pradlo

               

          Tak to je to, co popisuji. Taky jsem se na to díval, ale ten "matroš" mne nějak neoslovil. Navíc, byl jsem tam se ženou a pořizovat DALŠÍ cyklokalhoty hrubě přes dva tisíce (2 x vnitřek, jednou obal) neprošlo ani u mne... Mám dvoje nové, jedny jsou dokonce "profi závodní" (tzv. šestihodinovky) s cenovkou 3,5 tisíce (ve výprodeji za 990,-; za původní cenu bych je nekoupil). Jezdit tedy v čem mám.

          Ale zaujala mne právě ta možnost na vícedenních akcích si měnit "plínky" (případně jedny vyprat a ve druhých jet) a zároveň vypadat "civilně". I když mne cyklošortky v ničem nevadí. A jak v nich vypadám je "problém" ostatních, ne můj... ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Spodne pradlo

                 

            Tak diky za nazor :)
            nebudem to riesit ani ja, na jednodenne nenarocne trasy to asi bude stacit

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2015
            Autor: xjavor
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024