reklama

Pestré cyklistično (Za dva týdny z Jablonce na Kvildu )

Už několik let jsme s kamarádem Jardou hovořili o našich plánech objet na kole podél hranic naši republiku. Zatímco Jarda měl trasu již rozplánovanou a popsanou do detailu, já jsem se spíš přikláněl k variantě, cestu si naplánovat pouze v hlavních bodech a detaily trasy ladit až během cesty.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.06.2015
Autor: vlli2
  • Re: Pestré cyklistično (Za dva týdny z Jablonce na Kvildu )

Uf, tak jsem to poctivě pročetla a prohlédla a to uf patří i vámi zvládnutým kopcům i počasí.
    Nejdřív mi nějak nesouhlasily v nadpisu 2 týdny a úvodní fotka kapličky v Hraběticích, pak mi došlo, jakou pořádnou cestou jste spojili 2 místa, jejichž přívlastkem je "nejvýše položená".

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za přečtení. Já vím, je to masakr se tím prokousat, ale nějak jsem to neuměl zkrátit, ani dělit. Matemetika mi moc nejde...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkná akce! (i když Šumava v dešti a zimě je pořádnej záhul :-) )

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2015
    Autor: Airline

Konečně jsem se k blogu dostal a přečetl ho.
    Jste dobří, že jste to v takovém počasí někde cestou nezapíchli. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2015

To spani pod strechou jsme neplanovali a kamarad mel umyslu okruh dokoncit. To se nepovedlo. Je pravda, ze bylo opravdu hnusne a predpoved byla jeste na par dni stale stejna. Aspon pro Sumavu. Aspon mame neco na priste :-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

142 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017