Kostky jsou vrženy ...

Včera 16km po stezkách, dnes zatím 10km v plném provozu napříč Pardubicemi a není důvod ke stížnostem.
Původní řídítka zůstanou, při vší úctě, v archivu.

(...Začalo to zde:
http://www.nakole.cz/diskuse/15834-vase-idealni...
...)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.06.2015
Autor: madmax
  • Re: Kostky jsou vrženy ...

To je děláno na zakázku?Nedochází ke zmatkům řízení leha v krizovkách?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2015
    Autor: FINE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máš pravdu. Zmatky jsou všude kolem a čekají na svoji příležitost.
      Výcvik trval, v mém případě, 2 roky a dalších 5 700km. Letos na jaře jsem si všiml, že podvědomé reflexy začínají jít správným směrem. Proto jsem 1.5.2015 prohlásil, že tam řídítka už nejsou a 31.5.2015 jsem je opravdu demontoval.
      Ubyl stres z nadměrné šířky a naopak přibyl stres, že už není, v případě nouze, kam přehmátnout. Ten po čase, doufám, zmizí. Chce to jenom jezdit.
      Domnívám se, že toto velmi elegantní a komfortní řešení je pouze pro těžký frajery nebo pro úchyly. Já se přiznávám k tomu úchylovi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Všichni (no, skoro) lehokolisti jsou svým způsobem zvláštní.
        Trochu exhibicionisti, trochu excentrici

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2015
        Autor: AV
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jako maly kluk jsem mel "karu"* ktera se ridila obdobne - dvemi pakami. jen na rozdil od Tebe jsem pritahl paku k sobe na stane kam jsem chtel zatocit...

*kara pro mladsi generaci - vozitko postavene z kocarkovych kol a prken, jezdilo samozrejme z kopce nebo na tlaceni kamaradem...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo, takhle to má i Záhoř:
      http://www.nakole.cz/diskuse/16275-homebuilders...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ano sedi... Co si pamatuji ridilo se mi s tim docela prirozene. Co jsem se dival tak jsi se musel dost dlouho preucovat.
        Neslo tam udelat zkrizena tahla?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: cibi

O těch zkřížených táhlech se píše už v tom prvním odkazu. Ale byla by to prohra. Totiž, to bylo tak:
          Objednal jsem si u Azubu výrobu komponentů ve stylu Záhořa, ale pořád jsem nevěděl, jak to tam, bez velkých křečí, namontuju.
          Pak mě napadla hříšná myšlenka, že bych to obrátil. Řekl jsem si však, že je s tím zatím nebudu otravovat. A oni to otočili sami.
          To byla jasně hozená rukavice. Nemám důvod litovat, že jsem do toho šel ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

... nebo jen jednozvratné páky?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

No jasně, to má Záhoř.
          Pak jsem našel možná ještě tohle:
          http://www.nakole.cz/diskuse/16275-homebuilders...
          Dost Dobrý, ale příkaz zněl jasně: V případě neúspěchu to musí jít beze stop vrátit zpět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tedy, shrnuto a podtrženo: Jaká ke šířka MAXE po úpravě?

S ohledem k šířce dveří některých ´cyklistům nepřátelských´ vagónů ČD?
            8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2015

Právě jsem to byl změřit: 52cm, bez houkaček 49cm.
              Houkačka by měla, spolu se zvonkem, zvýšit šanci řadicích páček na přežití.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.06.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

81 cyklistů (4 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016