reklama

SPD

Cau.....chci si poridit SPD a poradne nevim jak si spravne vybrat......nejezdim moc(tak 20km/den) ale stejne si myslim, ze by se mi to hodilo....mam treka - ale vic hozenyho k silnici....Nechci v tom utapet miliony, poradte mi prosim co jak, za kolik.....diky moc....Bono

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Bono (bono@e-bono))
  • Re: SPD

         

    Mám obojetné pedály Wellgo (klasický rámeček se zámkem z jedné strany) a turistické boty Diadora. Pedály asi 800 a něco, boty tuším stály asi 1500Kč. Jsem s tím spokojený, jezdím tak do 100km/den, rekord 141km, 312km/24hod. V borách se chodí docela dobře i s kufrem, rozdíl oproti teniskám je největší v tužší podrážce. Kufr je v botě trochu zapuštěný pod výstupky podrážky, takže při chůzi nezavazí. V případě potřeby se dá na obojetném pedálu jet dobře i v norm. botě, dokonce by tam šly dat klipsny. Doporučuju pořídit něco podobného, je to superpohodlná věcička, oproti holým pedálům i klipsnám a zas tak strašně drahý to není. Normální pedál+klipsny+normální boty vyjde dohromady max o několi set levněji.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD

           

      Diky Jirko.....hodne sem o tom premyslel a asi se tahle investice vyplati....:)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Bono (bono@e-bono))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD

           

      A jak je to s překlápěnim pedálu na správnou stranu pri nazouvání? Přijde mi hrozně nepohodlný otáčet za jízdy pedál podle toho kterou mám botu. A navíc ne silnici mi to přijde i dost nebezpečný.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hajkis)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD

             

        Já jezdím téměř výhradně v botách se zámkem, ten rámeček využijou spíš ti, co chtějí vyzkoušet můj lehociped. zámek z jedné strany má za následek posun těžiště pedálu mimo osu směrem dozadu (na klasice, dolů na lehokole). Pokud jsou ložiska v pořádku, pedály drží v poloze zámkem ke mě a při rozjezdu hned zacvakávají. Pokud jeden nevyjde, šlápnu párkrát bez zámku a až to jede, nazvednu nohu, škrdnu shora o pedál, hned zase šlápnu a je tam. Nepřipadlo mi to jako problém. Ale komu to vadí, může pořídit oboustranné a v případě potřeby do nich vrazit ten rámeček s kufrem, co se k nim dá koupit.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024