reklama

CycleVision 2006

Chystáte se někdo jet letos v květnu na Cycle Vision?
http://www.cyclevision.nl/

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2006
Autor: PavelŠ
  • Re: CycleVision 2006

         

    Jo, hodně z nás z Brna. Proberem to teď ve čtvrtek, ne? Ve Spolku.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CycleVision 2006

           

      Ahoj, postavil jsem si lehokolo a rád bych získal kontak na podobné nadšence z Brna

      [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (PavelP ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        aktualne lehobrno aktivity tady:
        http://www.blids.nl/o106/news.shtml

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (nink)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        Hoi Pavle, pošli fotku stroje na mail, co je na našem webu (viz zpráva od ninka).
        LEHNI! (to je celorepublikový pozdrav ležákistů)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2006
        Autor: evan
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        Koukni na
        http://pokryti.wz.cz/
        tam jsou kontakty na hromadu ležákistů z celé ČR, ale samozřejmě hlavně z Brna:-) a přidej se.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.03.2006
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CycleVision 2006

         

    CV se blíží. Ležákisti z Brna tam jedou dvěma auty, jeden po vlast. ose. V jednom autě se uvolnilo místo pro ne/ležákistu a v druhém autě pak místo na jeho kolo (chce-li si svého miláčka vzít).
    Vyhlašuji proto konkurz. Kdo chce je na Cycle Vision a nemá jak, nechť se co nejříve ozve.
    Nějaké podrobnosti k akci jsou zde: http://www.blids.nl/o106/news.shtml
    Hlavní stránka CV je: http://www.cyclevision.nl/

    Jede se v pátek 19.5. asi v 6 hod ráno z Brna. Může se udělat zasávka někde cestou a dotyčného zájemce naložit. Pokud možno, abychom si nezajížděli z trasy (ta bude přes Phu, dále asi Chomutov, Chemnitz....)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CycleVision 2006

           

      eej, fakt to nikoho nezajima?

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2006
      Autor: evan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        No zajímá, ale už v nějakým autě jedeme. Tohle píšu aby se téma na chvilku posunulo na oči:-).

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2006
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        Hm, možná by i zajímalo. Jenže vůbec nevím o co jde :o(( Odkaz, který zveřejňuješ a na kterém se dají určitě najít podrobnosti je mi na nic, protože nevládnu ani angličtinou ani holandštinou. Do mě rvali ve škole akorát ruštinu.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neznámý uživatel)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CycleVision 2006

             

        Zajímá, ale nemám zrovna čas, a je to pro mne daleko. Doufám, že budou někde k vidění alespoň fotky.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: CycleVision 2006

         

    Ahoj,
    jsem zatím sice jen ležákista-čekatel (na Azuba 5), ale na CV dorazím. Trochu mě překvapuje, že jsem na startovní listině viděl jen Evu, to budou ostatní vážně jen fandit?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Autor: jindra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CycleVision 2006

           

      Ještě je tam Jan Friedl aka nink. Já do teď nevím, v jakém stavu bude moje vznikající kolo až tam pojedu, takže platit 14 dnů předem 15Euro startovný když tehdy jsem ani netušil, jestli to kolo vůbec bude tou dobou jezdit se mi nechtělo. Teď je to skoro škoda, ale ještě to chce hodně úprav než s tím půjde závodit.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

470 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024