reklama

1. máj na Akci Bílý Kámen

(zkratka VU znamená vojenský újezd)Tak jako v loni i letos jsem se vydal na akci Bílý kámen. Však nyní již máme na auto nosič na kolo , atak jsme dali na střechu auta dva kola a jelo se.Vstávali jsme v 5 výjezd pak byl v 5:30 a přes nový Jičín,Budišov nad Budišovkou jsme dojeli až do Města …

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.05.2015
Autor: kismulu
  • Re: 1. máj na Akci Bílý Kámen

         

    Docela ze zvědavostí jsem otevřela tenhle blog - o akci Bílý kámen se hodně mluví, tak jsem si říkala, že se konečně i něco víc dozvím o tom, jak se jezdí na Libavé.

    Musím říct, že jsem ale byla dost zklamaná - máš mínus a kdybych ti jich mohla dát víc, tak to udělám. Jakákoli tématická nit se totálně ztrácí v chybách, překlepech a větách, kde jsou slova zpřeházená tak, že ztrácí smysl.

    Chápu, jsi dyslektit, ale nelze mít trpělivost a brát ohledy na někoho, u koho je vidět, že text jen vyblije do klávesnice a neobtěžuje se ho ani jednou přečíst.
    S tímhle tvým přístupem se tvoje blogy fakt číst nedají.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: 1. máj na Akci Bílý Kámen

         

    Taky jsem to ze zvědavosti přečetl, když už jsem se účastnil.
    Vždykcy je zajímavé zjistit, kde všude se může ten "jed", někdy dokonce musí. (Tady by automatická korekce chyb byla asi neúčinná.)

    Ale k té Libavé: Mnoho lidí odradila předpověď a někdo fakt i zmoknul.
    Mě počasí potěšilo. Tak dám to sem, jak to probíhalo, dokud to vím:
    V Mrsklesích jsem nafasoval mapu a pásku na ruku přímo z auta pořadatelů ještě před sedmou
    a hned vyrazil dál. Povinná zajížďka k Bílému kameni a na Strážisko. To bylo krásně a nikoho jsem nepotkal. Až v osm na pozorovatelně, tam začalo víc foukat a od západu se blížilo černo. Vypadalo to chvíli docela beznadějně.
    Z Vel. Střelné jsem jel na Zelený kříž. Během toho úseku jenom lehce zapršelo a pak už nic.
    Dál přes Potštát, Kovářov a ještě moc dlouho to bylo celé bez deště, i se sluníčkem.

    Cestou jsem se stavil na technopárty na Hadince. Kolega z práce, co běžně dělá ozvučení různých akcí, tady obstarával jeden z mnoha generátorů vibrací o několika desítkách kilowatt. Třífázový kabel od elektrocentrály hřál. A prý to není naplno, to bude zas až večer. I tak jsem měl pocit, že to dělá v mozku pěnu. Inu, zvláštní zábava. Stačilo.
    Tam měli taky sucho.

    Zároveň jsem trochu zabloudil a poznal aspoň jiná místa, když už pak nevyšel čas na všechny obvyklé trasy.
    U studánky ve Staré Vodě jsem se jí zásobil a něco pojedl.
    Před Městem Libavá jsem potkal Patricka, který měl problém s kolem. Kousek jel se mnou, než se odpojil směrem domů.
    Až pak cestou ze Smilovské ž. stanice na Vel. Střelnou přišlo pár kapek. Než jsem posvačil pod stříškou u rybníka, přešlo to.
    Stihl jsem ještě něco pojezdit mezi Strážiskem, Varhoští, Kozlovem a Vel. Újezdem, tam byly někde mokré cesty, ale už nikde nezapršelo.
    Nakonec jsem si dal sjezd do Mrskles, to nejde vynechat a přesně v 16:00 jsem projížděl místem ranní kontroly na hranici VÚ.

    Pár lidí mělo asi smůlu, že jim zrovna pršelo víc. Ale jinak tohle prvomájové počasí patřilo k těm lepším.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2015
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1. máj na Akci Bílý Kámen

           

      ...I tak jsem měl pocit, že to dělá v mozku pěnu.

      Tak tohle je naprosto výstižné :o)))

      (Pro ty, co nečetli Radkův příspěvek - řeč je o technopárty, ne o blogu.)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024