Země: Slovensko Slovensko

SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Mám dotaz na "povrch" a sjízdnost cyklotrasy 002 na Slovensku podél Váhu ze Serede do Komárna. Pomohlo by mi kdyby někdo kdo to má projeto mi to zlehka odreportoval.
Dekuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2015
Autor: lwbdur
  • Re: SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Nesiel som tuto trasu, ale mam o nej informacie. Od Serede do Sale je ot v pohode, dokonca je mozno aj asfaltka. Z
    o Sale do Kolarova je to vsak bud po ceste, alebo po hradzi . Hradza je zatravnena, mozno na niektorom useku je vyjazdena kolaj. Zalezi na tom, kedy naposledy sa hradza kosila a kedy naposledy prsalo. Trava dokaze narast aj pol metra a ked prsi, tak sa na hradzi smyka. Na niektorych usekoch tvori hradzu cesta 1. triedy, ale nie je velmi frekventovana. Z Kolarova je to zase po hradzi (cesta vedie dost daleko od hradze) az po dedinu Kava. Od Kavy vedie pod hradzou malo frekvenotvana cesta tretej triedy az do Komarna. Ja osobne som dal prednost trase po menej frekventovanych cestach.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2015
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Diky za info.
      projeto o vikendu po mistnich komunikacich. Provoz prijatelny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2015
      Autor: lwbdur
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

152 cyklistů (15 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016