reklama
Země: Slovensko Slovensko

SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Mám dotaz na "povrch" a sjízdnost cyklotrasy 002 na Slovensku podél Váhu ze Serede do Komárna. Pomohlo by mi kdyby někdo kdo to má projeto mi to zlehka odreportoval.
Dekuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2015
Autor: lwbdur
  • Re: SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Nesiel som tuto trasu, ale mam o nej informacie. Od Serede do Sale je ot v pohode, dokonca je mozno aj asfaltka. Z
    o Sale do Kolarova je to vsak bud po ceste, alebo po hradzi . Hradza je zatravnena, mozno na niektorom useku je vyjazdena kolaj. Zalezi na tom, kedy naposledy sa hradza kosila a kedy naposledy prsalo. Trava dokaze narast aj pol metra a ked prsi, tak sa na hradzi smyka. Na niektorych usekoch tvori hradzu cesta 1. triedy, ale nie je velmi frekventovana. Z Kolarova je to zase po hradzi (cesta vedie dost daleko od hradze) az po dedinu Kava. Od Kavy vedie pod hradzou malo frekvenotvana cesta tretej triedy az do Komarna. Ja osobne som dal prednost trase po menej frekventovanych cestach.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2015
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SK cyklotrasa 002 podél Váhu

Diky za info.
      projeto o vikendu po mistnich komunikacich. Provoz prijatelny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2015
      Autor: lwbdur
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Cykloslovakia

(CK Kudrna)
08.09.2017, 3 dny
3 800 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Týden na slovenských horách

(CK Toufar.cz)
10.09.2017, 8 dní
9 900 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

včera
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (11 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017