reklama

Daně

Stala se tragická věc, slečna Babišová, matka dětí jistého Babiše, opoměla proclít kabelku.

Nevím jestli Burešem aktivovaný bulvár, či bulvár samostatně, si té rány do rozpočtu všimnul, slečna Babišová údajně dostala od ministra dršťkovou a chuděra proplakala celou noc.

Pominu jízlivé poznámky závistivých děvčat,že za takovou kabelku by dokázaly v noci víc než plakat, PR Bureše se zdařilo.

Statečný a neoblomný ministr, strážce kasy, vykráká i vlastní...tedy vlastně co je jeho slečna Babišová vlastní?

Ouvej, myšlenky se dávají na pochod.
Slečna Babišová, od pana Babiše už léta dostává drahé dárky. Velmi drahé dárky.

Danila je někdy darovací daní?
Mám za to, že slečna Babišová, má větší problém, než je clo za jednu kabelu.

Co s tím udělá strážce kasy?
Propláče slečna Babišová opět celou noc?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.04.2015
Autor: Jindra8526
  • Re: Daně

         

    Kdyby s ní neměl děti, byla by to souložnice. Takhle nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Daně

         

    mě by taky nikdy nenapadlo, že musím proclít svoji vlastní věc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2015
    Autor: Xdeuce
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Daně

           

      Tak bacha na to, daní se vše, a to i to, co máš ve vlastnictví roky. I podle mě je to zlodějna státu, který si jinak vydělat nedokáže, ale je to tak skoro na celém světě. To ale vůbec neznamená, že to je správně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2015
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Daně

             

        Dary v rodině se nedaní, rovněž dědictví v první skupině se nedaní.
        Čili není pravda že se vše daní, clo a DPH se platí až od určité ceny z nakoupeného zboží mimo země EU.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2015
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Daně

               

          U darů v rodině se už zase od roku 2014 něco platí. Už to ouplně zadaram není.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Daně

                 

            K 1. 1. 2014 došlo ke zrušení zákona č. 357/1992 Sb., o dani dědické, darovací a dani z převodu nemovitostí. Příjmy z darů a dědictví se dostaly do předmětu daně z příjmů. Zdaňování úplatných převodů nemovitých věcí je upraveno v novém zákoně o dani z nabytí nemovitých věcí.

            Nová pravidlo nemění nic na tom, že pro jistou skupinu obdarovaných jsou příjmy ze získaných darů od daně osvobozeny.

            Konkrétně se jedná o osvobození zejména v těchto případech:

            – od příbuzného v linii přímé a v linii vedlejší, pokud jde o sourozence, strýce, tetu, synovce nebo neteř, manžela, manžela dítěte, dítěte manžela, rodiče manžela nebo manžela rodičů,

            – od osoby, se kterou poplatník žil nejméně po dobu jednoho roku před získáním bezúplatného příjmu ve společně hospodařící domácnosti a z tohoto důvodu pečoval o domácnost nebo byl na tuto osobu odkázán výživou

            – nabyté příležitostně, pokud jejich hodnota nedosahuje 15 000 Kč. (bez ohledu na příbuznost)

            Tak že ani Babišova družka danit dary nemusí, to jen bolševická TV stanice barandov si na tom smlsla. Dělají z komára velblouda:-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.04.2015
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daně

                   

              naštěstí je tam ten rok. jinak by to, z pohledem na to, kolik lidí žije spolu nesezdáno, byla pro ně pěkná časovaná puma.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.04.2015
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daně

                   

              Já měla na mysli konkrétně ty nemovitosti.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.04.2015
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daně

                   

              Barrandov v tomhle, alespoň u mě nejede, vymyslel jsem to sám, když jsem si dal do souvislosti, že Nagyová-Nečasová pravděpodobněbude uvařena právě na nezdanění těch jejich sarapatiček.

              Ještě, Bobe, když to máš nastudovaný, existuje nějaká hranice, myslím finanční, od kdy dar (pokud nejde o ty osoby osvobozené) jsi povinen dar danit?

              Dík za upřesnění.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.04.2015
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Daně

                     

                Jindro zas až tak do detailu to nastudované nemám, mně hlavně zajímalo jaké DPH a clo budu platit z číny když jsem tam omylem kupoval baterie.
                A dary i dědění mně zajímá jen v první skupině:-)
                Barandov v tom prsty má, měl o tom asi 15 minutový pořad, bylo mně z nich na zvracení.
                To je tak rudá TV stanice až to z té obrazovky stříká:-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.04.2015
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Daně

                       

                  Proto to nepouštím, já jsem to čet na netu, jak Babiš údajně vynadal te slípce....

                  Ale Babiš je taky jejich, ten by klidně moh Barrandov provozovat :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.04.2015
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Daně

                         

                    DPH a clo měla zcela jistě zaplatit, Babiš je kapitola sama pro sebe ten mně nestojí ani za komentář.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 27.04.2015
                    Autor: Bobbob
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Daně

                     

                Tak tady to je
                http://kalkulacka.org/kalkulacka-darovaci-dan...
                Daruješ li třeba bezďákovi 100Kč měl by bezďák zaplatit daň 15Kč

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.04.2015
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Daně

                       

                  Určitě ne. Na dary od cizích osob je nějaká částka, která se danit nemusí. Už to tady někde někdo psal, tuším 15000.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.04.2015
                  Autor: bara2
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Daně

                         

                    Jo, je to až od 15000Kč, ale ta kalkulačka s tím jaksi nepočítá:-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 27.04.2015
                    Autor: Bobbob
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Daně

             

        "Tak bacha na to, daní se vše, a to i to, co máš ve vlastnictví roky"

        Stát už neví, oco by nás oškubal :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2015
        Autor: jaruska68
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

383 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024