reklama

Dobrá zpráva

Pro všechny negramotné.
Konečně se nám podařilo zřídit koordinační centrum a také poradenské ústředí.

Vy, všichni, co jste negramotní máte konečně šanci dostat se z pasti sociálního vyloučení.

Sledujte náš vzdělávací pořad na www.stopnegramot.eu.


Díky EU se podařilo realisovat tuto webovou stránku, která krok za krokem, systematicky a cíleně, vede negramota k gramotnosti.

Pro všechny negramotné: vyťukejte www.StopNegramot.Eu a řiďte se pokyny z obrazovky, pomůžeme vám.


P.S.
chvilku jsem koukal na Jílkovou a její hosty...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.04.2015
Autor: Jindra8526
  • Re: Dobrá zpráva

         

    To zrovna, a vyluxujou mi konto v bance. Rady od tyhle kravky neberu.:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2015
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrá zpráva

         

    www.stopnegramot.eu. neexistuje a Google pod stopnegramot zná pouze tuto stránku na NaKole.cz
    Asi vás paní Jílková podfoukla.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2015
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrá zpráva

         

    Nic proti, kdo chce koukat na Jílkovou, ať kouká, ale možná by stálo za to zvážit, zda u toho neztlumit zvuk:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2015
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrá zpráva

           

      To je nápad!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrá zpráva

           

      Nač jen tlumit, když se dá zvuk vypnout.
      A navíc se dá vypnout i celá televize :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dobrá zpráva

             

        No já myslela, že chtěl na Jílkovou koukat.
        Pokud nechtěl ani koukat, tak nejlepčejší je vůbec nezapnout.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2015
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dobrá zpráva

               

          Zase tak důkladně jsem tu diskuzi nestudovala.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dobrá zpráva

               

          Proboha!

          Jsem zdravý muž vyššího středního věku.
          Proč bych měl chtít na Jílkovou koukat.

          Přiznám se upřímně, že se rád kouknu na ty dlouhonohé inlajnistky na Modřanské, ale nejsem žádný deviant, abych měl potřebu se koukat na Jílkovou.

          Zajímalo mě to téma, a jak to dopadlO...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2015
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Dobrá zpráva

                 

            TV se dá vždy vypnout, a nejlepší je mnouhdy ji ani nezapínat..

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.04.2015
            Autor: jaruska68
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dobrá zpráva

                   

              Jo, platím si asi 100 programů a nakonec čumím na Jílkovou, jsem to ale magor...

              Je to neuvěřitelné, ale přes těch sto nebo kolik tam těch programů je, v bedně furt nic kloudnýho nedávaj :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.04.2015
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Dobrá zpráva

                     

                100x hovno je pořád jen hovno.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.04.2015
                Autor: petrp
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrá zpráva

         

    Já nevím, jestli bys neměl dostat čestný titul "Město hrdina" nebo nějaký jiný. Zkusil jsem si to pustit abych věděl na co narážíš, ale nevydržel jsem víc než první úvodní větu. Ten způsob mluvy moderátorky Jílkové nemohu vydržet ani s největším sebezapřením.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrá zpráva

           

      Tentokrát v tom Jílková tolik nejede, ale nějaká ta baba z ouřadu, ta právě poradila těm socialně vyloučeným a bezďákům, že víc informací získají na nějakym tom webu....


      To mě dostalo.
      Představuji si, jak ten bezďák vytáhne mobil, připojí se na net a nechá si na té webovce poradit, jak z té šlamastiky ven :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrá zpráva

         

    To vůbec není blbý nápad s nějakým internetovým vzděláváním přes www.stopnegramot.eu. Na to se dají báječně čerpat dotace, protože:
    a) potřebuješ kámoše, který udělá ty stránky
    b) potřebuješ kámoše, co ti udělá hosting
    c) pak do toho budeš cpát ten obsah
    d) navážeš na to projekt "tablety nezaměstnaným", protože je jasné, že nějak se k těm stránkám dostat musí a můžeš začít další kolečko.

    To je lepší než nějaké tvoje počítání pevnosti a pružnosti, protože to má neměřitelné výstupy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrá zpráva

           

      Jdeme do toho!
      Už mě nebaví furt počítat, je načase začít vydělávat!

      a) b) c) mám, d) bude sranda.

      Máš ale někoho v Bruseli?
      Tedy kromě Jourové...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024