reklama

Jak jsem si užil Plzeň a její řeky

Normální cyklisté vyjíždějí v sobotu ráno z Plzně ven, do přírody. Já jsem to uchopil obráceně. Plzeň sice znám jako svoje boty, narodil jsem se tam, maturoval jsem tam, u odvodu jsem tam byl, ale Plzeň ze sedla kola, to bude něco nového. A protože za poslední léta bylo vybudováno mnoho kilometrů…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.04.2015
Autor: Stanley58
  • Re: Jak jsem si užil Plzeň a její řeky

         

    Jsem také spjatý s Plzní prakticky celý život, i když jsem zde bydlel jen 22 let. Jednou za 3 měsíce jezdí žena do fakultky na Borech na dopolední vyšetření a když je počasí, beru si kolo - tentokrát jsem se byl podívat na Radyni. Jěště předtím, než jsem opustil město, musel jsem kvůli prasklému lanku u přesmykače zajet dolů po Slovanské do Papírnické do jakési obskurní opravny (lanko 50,- Kč, výměna 100,- za 10 min. práce) a cesta podél kolejí zpátky byla dosti nepříjemným zážitkem. Příště zkusím cyklostezky, po nichž jsi jezdil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.10.2015
    Autor: zdenek_01
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si užil Plzeň a její řeky

         

    To je věc co jsem si uvědomil taky, že jak mám vyšlapané a proježděné město autmo a pěšmo ale ne kolmo, tak stačí i jen jít, nebo jet jinou ulicí a svět je najednou nový. A ještě jak se třeba bavíme se ženou, tak ona tím, že jezdí do práce v jinou dobu než já byť stejnou trasou, tak potkává jiné lidi. Má jinak denní světlo. Prostě, že svět není jeden, jak si myslím ale je spousta paralelních světů a stačí jen málo, abych mohl poznávat další světy. Stačí změnit denní dobu na známé trase, nebo jinou ulici ve známém městě. :-)
    Pěkný článek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024