reklama

jaké kolo do 15 000,-?

Jaké kolo do 15 000,- do Našich luhů a hájů, vidím to převážně na místní cyklostezky, krkonoše a orlické hory. díky díky předem všem moc za radu..........

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Noe)
  • Re: jaké kolo do 15 000,-?

         

    JÍZDNÍ PŘECE!!!!!!!!:-)))
    Ale vážně. Asi nejlepší volbou, pokud to nebudou cesty nebo spíš necesty v horách přes kotáry, bude kross nebo trekking, podle toho, jak to kdo nazývá. Přeci jen si poradí i lehčím terénem a na druhou stranu se tak nenadřeš jako na MTB. Tohle téma už tu proběhlo mockrát, trochu projdi témata do hloubi historie. Pro konkrétní kolo je takhle těžko radit, chtělo by to víc specifikovat požadavky.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaké kolo do 15 000,-?

           

      Do Krkonoš či do Orlických hor?!? I když na cyklostezky, tam bych volila spíše MTB - tam je hodně štěrkových cest a najde se i dost terénních cyklostezek.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo do 15 000,-?

             

        Aha, no jo, to je pravda, to mi nějak napoprve neseplo, že to má být spíš do hor, já prostě žiju v rovině:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké kolo do 15 000,-?

         

    nejake v velke sleve :)
    MTB samozrejme ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké kolo do 15 000,-?

         

    Nemáš možnost nahlédnout do loňského (popř. letošního) Cyklokatalogu ? Vyšel teď 1. 3. Kupovat ho pokládám osobně za zbytečné, nicméně máš tam vždy v dané cenové relaci srovnáno vedle sebe několik desítek kol. Ten loňský píšu proto, že bys mohl využít i slevy na loňské modely a přitom bys rovnou viděl, jak to které kolečko vypadá :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké kolo do 15 000,-?

         

    jj, děkuji za rady. Jenže zase je tady plno cyklostezek se šterkem, asfaltem nebo jsou hezky uježděný. Každý kolem mne doporučuje cross, ale když já nevím jaký model :o)) kdo se v tom má vyznat, projel jsem kde co, zašel do obchodů a myslíte že jsem z toho moudrej :o))
    horala mám ve sklepě, ježdění po upraveném terénu je na něm dřina, proto bych asi to cross, ale jaké jaké jaké :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Noe ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaké kolo do 15 000,-?

           

      Jde o to, kolik do toho krossu chceš - můžeš vrazit. Je-li to možné, kouknul bych po meridě (ať už "special edition" nebo jiné) nebo po authorech. Airlineho mám a nedám na něj dopustit, nicméně vynikající služby poskytnou i authory nižší cenové relace. A meridy sedlaj moji kamarádi a taky na ně nedaj dopustit. Ale takhle se v současné době dá mluvit vpodstatě už o libovolné značce (pozor - z kamenného cyklokrámu!) - třeba dema se mi líbí, GT, trek...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2006
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo do 15 000,-?

             

        Jo, došla mi ta hranice 15 tis. Takže v téhle hranici Author Stratos nebo něco nad ním.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2006
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jaké kolo do 15 000,-?

               

          Nebo Kellys nebo Superior nebo Sprinter - také velmi oblíbené crossky...

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké kolo do 15 000,-?

         

    Z tvého dotazu usuzuju, že jsi ve stejné situaci jako já před lety, kdy jsem řešil tentýž problém. Že totiž o kolech nic nevíš, chodíš po obchodech a jsi z toho výběru jako v Jiříkově vidění. Znám ty pocity moc dobře. Se mnou to nakonec dopadlo tak, že jsem se v práci posadil na kolegova (byl stejně vysoký jako já a bylo to už jeho několikáté kolo) horáka, projel se párkrát fabrikou a bylo rozhodnuto. A horák nebo trek? Spíš horáka, s tím můžeš pro začátek všude a časem uvidíš. A pokud nevybereš úplně špatně velikost, tak si na kolo zvykneš. Aspoň u mě to tak fungovalo. Šťastnou ruku.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024