reklama
Město: Ostrava

půjčení vozíku pro psa

Chtěla bych vyzkoušet, jestli by můj pes snášel jízdu v přívěsném vozíku za kolem. Jedná se o menší plemeno (8 kg). Nebyl by někdo z okolí Ostrava, Nový Jičín, Frýdek Místek, kdo by byl ochotný vozík na cca 2 - 3 dny zapůjčit? Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.04.2015
Autor: blankaposp
  • Re: půjčení vozíku pro psa

         

    Nevejde se 8kg pes do košíku na kolo?
    Prý se psí věci nemají půjčovat, že to pak původní psí majitel cítí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: půjčení vozíku pro psa

           

      Aha, tak to mě nenapadlo, že by to mohlo vadit pejskovi, kterému vozík patří. Jednou jsem někde našla košík na nosič kola s mřížkou, ale ten nějak nemůžu najít a na řídítka mi 8 kg už přijde hodně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2015
      Autor: blankaposp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: půjčení vozíku pro psa

             

        To je lepší dozadu, upevnit ho pořádně do toho košíku, aby se moc nehýbal a nevyskočil. Myslím, že vozík je pro malého psa zbytečný, pokud v něm nechceš vézt ještě další věci, anebo vozík jo a pes má pohodlí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2015
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: půjčení vozíku pro psa

         

    Já jsem z Kladna, tak leda bys měla cestu. Ale dám alespoň radu či zkušenost. Hlavně bacha na původní Croozer Dog. Ten má v originálu fakt blbě řešenou podlahu, kde toho psa přes měkkou podlahu tlačí trubka v ose kol. Samozřejmě řešit se to dá. Novější Croozer Dog to má už pořešené pevnou plastovou podlahou. Bohužel nenašel jsem vozík pro psy s odpružením, takže moc to nefoukej, ať maximum utlumí pláště. Ale popravdě ve vozíku se princezna veze stejně jen na silnici, jinak běhá po svých.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2015
    Autor: Robikl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: půjčení vozíku pro psa

         

    Kamarád vymýšlel jak dopravovat malého psa... Nejdříve zkoušel přepravní tašku na zadním nosiči, ale tam se psovi nelíbilo. Nakonec jsem ho přesvědčil a koupil nosič na přední vidlici. Spokojený byl pes (viděl kam jedou a měl kontakt s chovatelem) i chovatel. Vozík nezkoušeli, ale považuji to za zbytečnost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2015
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: půjčení vozíku pro psa

           

      Ale jo. když tak mohl jezdit E.T. mimozemšťan, tak proč ne pes. :) Ale to je fakt pro malého psa. Tak do 5 kilo asi ideální.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2015
      Autor: Robikl
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: půjčení vozíku pro psa

             

        Já si právě taky myslím, že 8 kg pes na řídítka nebo i na tu přední vidlici je moc těžký. Ovladatelnost kola by pak byla hodně obtížná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2015
        Autor: blankaposp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: půjčení vozíku pro psa

               

          No právě. Bude se hodně blbě zatáčet a to tím blběji, čím více před osou hlavového složení bude těžiště psa. Nedej bože aby se při jízdě navíc moc hýbal do strany. :)

          A co tedy umístit košík za řídítka přímo na rám? Na řízení to tedy nebude mít vliv, jen to posune celkové těžiště, což ale nebude takový problém. Takhle se dřív vozily děti v takové sedačce na horní trubce rámu a asi byly i těžší než 8kg.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2015
          Autor: Robikl
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: půjčení vozíku pro psa

                 

            To by možná bylo dobré zkusit. Jen já nejsem zrovna okolo vyrábění takových věcí moc zručná, tak budu muset sehnat někoho, kdo by to nějak zkusil vymyslet - upevnění, .....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.04.2015
            Autor: blankaposp
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024