reklama

Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

Ahoj, nevíte, prosím, někdo, kde mají v Olomouci nebo Ostravě nějakou slušnější nabídku tretrů Lake? Přítelkyně si je nechce koupit, dokud je nevyzkouší, ale moc často na ně nejde narazit. Jo - jedná se o menší čísla, cca 38. Díky moc :)

[ Zpět ]
Datum: 11.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

         

    Lake jsou hodne uzky... tak radsi vyzkouset, ja mam nohy dlouhy a tenky, tak jsem sel prave po nich, kdyz jsem o nich slysel ze jsou spis uzsi... ale nakonec byly uzky az moc.... Tretry urcite pred nakupem VYZKOUSET!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2006
    Autor: Stana
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

           

      Jenže jak vyzkoušet větší velikost, když takové lodě nikde v prodejnách nemají?
      Že prej by je neprodali a proto si je na krám nekoupí. No a my s většíma nohama máme smůlu, protože vyzkoušet si je není kde a sklad mají jen v Brně. Nevím, jestli to mám risknout objednat bez vyzkoušení, ale asi budu muset.
      Jestli někdo máte tretry LAKE (nemusí to být MX 165) a jestli máte velikost 49, budu rád, když změříte a napíšete mi zde vnitřní míru boty. Dííík

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

             

        Hele, ale jestli máš stálý servis nebo prodejce, tak by měl umět velikost odhadnout?!?
        Já teda ve svém servisu mohu objednat bez problémů cokoli...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

               

          Stálý servis nemám. Prodejce ani taky ne. A jestli jednoho prodejce za svýho považovat mohu, tak neprodává tretry LAKE, které se dělají ve velké velikosti. Ale je u nás jeden obchod, kam běžně nechodím a kde právě tretry LAKE prodávají, jenže s velikostí mi neporadí. Má různé modely, ale vždy do vel. 46. Větší si na krám nedá.
          A to odhadování velikosti stejně nevím nevím, každý výrobce to má jaksi taksi jinak - zkušenost z normálních bot.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.03.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

                 

            Já jsem teď koupila boty Lake holce - sice turisty, ale jsou dámský a jsou naprosto úžasný. Musím říct, že za rok a půl se tedy sortiment bot Lake značně zlepšil.
            Musím konstatovat, že jak jsem dřív botám Lake nedůvěřovala, teď za ně dávám obě ruce do ohně a koupila bych je i bez testování. Dostatečným testrem pro mě je skutečnost, že s botama LAKE jezdí čím dál více lidí. To už o něčem svědčí.
            Ozvi se mi na můj mejl - jestli chceš, můžu ti boty na tvoji velikost nechat objednat přes můj servis.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.04.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

             

        Tak to tě lituju, já mám veliký problémy sehnat velikost 48.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Aujezda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

               

          Velikost 48 jsem dokázal na krámu sehnat. Musel jsem ale jet až do krajskýho města. Zjistil jsem, že 48 je mi ťip ťop malá, tak jsem si objednal 49. Jenže 49 se nedělá, takže mám velikost 50! Musel jsem si do nich koupit hned další vložky a budu muset používat asi silný ponožky :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

         

    Seznam prodejců zde:

    http://www.bikecentrum.cz/dealers.php?vendor=6...

    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

         

    Já mám taky Laky a nepřídou mi moc úzký, teď jsem zkoušel nějaký běžecký adidasky a ty mi byly úzký při čísle 46 (normálně mám 44) a přitom na dýlku dobrý, tak teda nevim. Lake mi sedí dobře a jsem spokojen.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tretry LAKE-Kde vyzkoušet?

         

    drapasport

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mektal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024