reklama
Země: Česko Česko

Thule Tour Rack nosič - zkušenosti

Prosím o info,zda někdo používá tento nosič na MTB 29er,případně,jaké s ním má zkušenosti.Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.04.2015
Autor: 66647
  • Re: Thule Tour Rack nosič - zkušenosti

Zdravím, zajímá Vás něco konkrétního? Tyto nosiče mám hned dva a to sice na celopéru. Jak vzadu tak vpředu bez problému a to se s tím v terénu moc nemažu. Vlastně používám kompletní cest.v. od THULE a vše mi dělá jen radost! Nechci přehánět a používám vše druhým rokem, ale zatím prostě špička všech špiček :-) !!! Patrick
    Jinak na nikoho s THULE jsem ještě nenarazil, lidi asi odradí cena.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2015
    Autor: Patrick
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za odezvu.Mám ten nosič objednaný a na jedněch německých stránkách jsem našel,že nepodporuje 29er kola,že se to tam nevejde.Dnes mně přišla info z Aspire (zastoupení),že by to mělo být ok.Jak velký kola máte?O kvalitě samozřejmě nelicituju,ta je jasná.Zatím k tomu budu mít jen nahoru 24l tašku Ortlieb + batoh na zádech 20l.Jedu tzv. nalehko cca 12 dní po Německu,spát budu pod střechou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano pravda, kola mám 26, následující stroj postavím na 27.5 a na 29 jsem se neinformoval. Jinak hledám případné parťáky na cestování tak se rovnou zeptám jestli to nechcete spojit. Také mám raději spaní pod střechou a to pak i bývá ve dvou levnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2015

Jak to dopadlo s tou 29"?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2015
        Autor: Motyll

Nejde ti napsat. Cinkající rámeček říká, že si nepřeješ dostávat zprávy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2015

Dopadlo to bezvadně,nosič sedí a drží,jak jsem si to představoval.Včera jsem s ním dokončil labskou stezku a zejména na české straně to byla tvrdá zkouška.Měl jsem na tom jen cca 6kg,ale i tak to byly velký rázy.Taška kurtována 4 pásy s alu přezkami a ani se to nehnulo,spokojenost.Asi dva dny jsem jel v Německu s takovým mladým Němcem.Měl ho shodou okolností taky včetně bočnic a na tom boční brašny.Jel s tím jak drak a taky si ho pochvaloval.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017