reklama

Velká jarní cyklojízda

18.4,2015 nám.Jiřího z Poděbrad,konec v Praha-Holešovice.pojede se tunelem Blanka

Datum: 02.04.2015
Autor: Kubula
  • Re: Velká jarní cyklojízda

         

    Na webu auto-matu píšou že 16., tj. ve čtvrtek, nikoli v sobotu. Pokud to fakt bude Blanka tak po dlouhé době zase pojedu na cyklojízdu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2015
    Autor: JendaH
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velká jarní cyklojízda

           

      Bude to právě tak jak píšeš.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2015
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velká jarní cyklojízda

           

      je to 16 čtvrtek

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2015
      Autor: Kubula
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velká jarní cyklojízda

         

    http://praha.idnes.cz/velka-jarni-cyklojizda...

    Hmmm, to vypadá že asi fakt jo.
    Já se snad zúčastním, když je tak zajímavá trasa :o)))

    Konečně bude ten tunel k něčemu užitečný - při cyklojízdě se nebude blokovat doprava, ale proběhne pěkně v podzemí :o)))
    Tak pravda, nebyla ta cklostezka zadarmo, ale pořád lepší využití než to zasypat :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velká jarní cyklojízda

           

      Jen teda ty reproduktory na hřebetě cyklistů a pouštění muziky z mobilů mi radost nedělají. Já randál moc nemusím a hudbu dunící v tunelu už vůbec ne...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velká jarní cyklojízda

             

        Při počtu několik tisíc účastníků není možné vyhovět všem ve všem. Trochu tolerance.

        Zkušenost je taková, že při velké délce, kterou Cyklojízda mít bude, není problém najít místo kde zrovna nic nehraje.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2015
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Velká jarní cyklojízda

             

        tak to ze mě budeš mít radost, pokud pojedu beru soundsystem 3000W na nákladním kole.V tunelu to samozřejmě vosolim.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2015
        Autor: chopper
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Velká jarní cyklojízda

               

          Obávám se, že nebudu mít tu čest z toho ohluchnout.
          Tunel by mě sice lákal, ale cyklojízdy už mám zkrátka odškrtnuté.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Velká jarní cyklojízda

           

      Ale ta diskuze je „super“.

      > já osobně skoro denně vidím cyklisty v Podolí na silnici, kde je asi 2 metry od nich snad nejznámější cyklostezka v ČR (pro mimopražské: ta „cyklostezka“ končí mezi skálou a betonovými bloky)

      > Když někdo chce jezdit na kole (nebo běhat maraton), nechápu proč to dělá uprostřed města.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2015
      Autor: JendaH
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Velká jarní cyklojízda

         

    Navíc proč ta akce není zde v kalendáři akcí?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2015
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velká jarní cyklojízda

           

      Páč ji tam asi ještě nikdo nedal...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024