Kellys THORX 10 2015 - 23 tisíc dobrá cena?

Ahoj, plánuji koupit 27,5" horáka spíše na rekreační ježdění v lehčím terénu, cena tak do 25 tisíc. Do oka mi padl Kellys THORX 10 2015, který nyní všude nabízejí za 23 tisíc. Za to že je to nový model, má vzduchovou vidlici a řazení SHIMANO Deore XT, tak mi to přijde docela dobrá cena - není tam nějaký háček?

Původně jsem chtěl MERIDU BIG 7 900 2014, ale ta už je všude vyprodaná. Bohužel srovnatelný nový model se vzduchovou vidlicí BIG Seven 600 stojí 33 tisíc, což je cenově někde úplně jinde.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.04.2015
Autor: vasatkoj
  • Re: Kellys THORX 10 2015 - 23 tisíc dobrá cena?

Kellys dost často děla to, že dal na odiv přehazku XT (jako i jiní), ale pak místo zbytku Alívka (jako jiní) tam nabastlil Altus a Aceru. U tohodle kola ale zradu asi nevidím. Asi by stálo za zkouknutí někde v kameňáku, jestli ti bude vyhovovat rámem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys THORX 10 2015 - 23 tisíc dobrá cena?

http://www.prodejkol.cz/merida-big-7-900-2014... vyprodaná???

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: davido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka - cyklistu i pěšáka cca 60-68 let

včera
Ráda poznám parťáka na cesty z regionů Příbram, Rokycany/cíl Brdy/ nebo Horažďovice, Strakonice /Pootaví/.Jezdím…

Hledám: Partnerku na MTB

včera
Ahoj, rád se seznámím s bikerkou na společné vyjížďky do terénu v okolí Prahy, do hor, single tracky,..

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

28.03.2017
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

133 cyklistů (7 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017