reklama

Pozor podvod

Vy jste potkali? Nedejte penize!

http://www.halonoviny.cz/articles/view/33849300

Ja potkala skoro 4 krat,mi ukazali papir,ja ošklive nadavky znakovy jazyk,oni prchali :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.03.2015
Autor: Arabice
  • Re: Pozor podvod

         

    Na pouliční sbírky zásadně nepřispívám.
    A tyhle jsem už také potkala - vzpomněla jsem si na tebe a říkala si, že se musím zeptat, jestli o tom něco nevíš. Ale pak jsem na to zapomněla.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Pozor podvod

         

    to bych chtěl vidět jak vypadají ošklivé nadávky ve znakové řeči :-) žena chodí na znakovku a tam jim nechcou ošklivé nadávky ukázat jak se znakujou :-) Jinak je to sprosťárna se u žebroty takhle skrývat za neslyšící.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2015
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pozor podvod

           

      Myslím, že nejčastěji se používá "hovno", které je srozumitelné i lidem kteří neznakují. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pozor podvod

           

      "Kalouskově jedničce" rozumí asi každý... ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pozor podvod

             

        KAlouskova jednička :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2015
        Autor: vendulka83
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Pozor podvod

               

          jéééé, další tro(t)l :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2015
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pozor podvod

                 

            Hele, skleróza je sfiňa. A tahle je obr velká, když si nepamatuje nick z předchozího dne :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.04.2015
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Pozor podvod

                   

              Jen aby to nebyl ten nemecky dedek :))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.04.2015
              Autor: Bruca
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pozor podvod

               

          A hele, archeoložka opět dorazila! :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pozor podvod

           

      Arabice nás naučila i slušné slovo, které ovšem vypadá jako děsně sprosté :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pozor podvod

             

        Radko,vydrž prište tyden te ukažu jak sprostne znakovky :-)
        Ale ja moc nepouživam sprostne znakovky :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2015
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pozor podvod

               

          Tak to beru :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pozor podvod

                 

            Doufám, že to stihnete do jarního Srazu, abys nás mohla proškolit... ;-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.03.2015
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pozor podvod

                   

              Hele, tak sem hoď seznam, co nás má Arabice naučit :o)))
              Tobě asi "jdi do prdele" stačit nebude :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2015
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Pozor podvod

                     

                Jasně, já sem hodím seznam a Avéčko zase bude mít plnou hubu keců, že jsem sprostý... ;-)

                Takže stačí to "jdi do" a pak krátká lekce z anatomie kam... :-D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 28.03.2015
                Autor: hekynen
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Pozor podvod

                       

                  Bóooože můj, najednou máš obavu, že někomu bude vadit tvůj slovník :o)))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 28.03.2015
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pozor podvod

                   

              Přesně. Dnes by se nějaká znaková nadávka docela hodila. :-)
              Předjížděl mě Passat, opravdu hodně na těsno, aby po pár metrech jel doleva do odbočujícího pruhu. Když jsem pak jel kolem něho, ukazovali jsme si jenom prostředníček. Zřejmě chudák spěchal, aby mu v supermarketu nevyprodali levné mléko (a to jsem jel po větru nějakých 35, možná i víc).

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.03.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Pozor podvod

                     

                a ja myslela,ze jen me a na prechodu a na zelenou chteji zajet vsicni autobusaci v pze??!!!!

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.04.2015
                Autor: wíla
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pozor podvod

           

      Tva žena uči znakovky? Kde?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: Arabice
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pozor podvod

             

        v Ostravě. Je to akce pro dorozumění se úředníků s neslyšícími.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2015
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pozor podvod

         

    Díky za upozornění. Já už vlastně mockrát přispěl na nějakou uliční sbírku ani nevím, jaké procento byli podvodníci. Asi nějak vycítí, že jsem měkkota. Bohužel na tuhle sbírku na neslyšící jsem také v dobré víře přispěl a že to je nějaké divné a podvod mě docvaklo až za chvilku. Každopádně tento způsob okrádání je myslím morálně jeden z nejsprostějších a ty lidi si kazí karmu nejméně stokrát víc, než kdyby sežrali v Tescu koláč a nezaplatili ho.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2015
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pozor podvod

         

    Co říct? Někteří lidé se nezastaví před ničím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pozor podvod

         

    Zásadně na takové sbírky nedávám nic...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2015
    Autor: verousek70
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Pozor podvod

         

    U nás ve vsi byli před pár lety, položili cedulku na stůl, a prodávali mi nějakou hračku, s vysvětlením, že jde o peníze pro neslyšící.
    Víckrát se neukázali.

    Hračku nepotřebuji, dvacka mě nezabije.

    V Německu jich bylo mnohem víc, téměř každý večer byli v naší restauraci.

    Nevím jestli byli neslyšicí, ale nevypadali jako fetky.

    Možná to na nás nějací lumpové dobře hrajou, ale setkal jsem se s tím často, v Německu, Francii i Anglii. V restauraci proběhnou, rozdajě ty cedulkuy a hračky, a pak se vrací a inkasují.

    Neumím poznat podvod.
    Myslím pozitivně, dám tu dvacku. I kdyby nakrásně ti lidé neslyšící nebyli, netrápí mě to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Pozor podvod

           

      Ano presne! Ja jsem zažila jen 1 krat,bylo to muj velky šok.
      Stalo v roce brezen 1995. Muj manžel a jeho kamarad pokecali o penize. Muj prosil aby ja s jeho kamarad o penize v cizine. Kamarad driv odmitl,byl sobecky,potrebuje lehce vydelavat penize. Kamarad vyjimečne souhlasi pro mne kvuli dobry kamaradi,ale musim koupit hračky. Ja zeptala Ivanka co znamena,ja moc neznam co delat v cizine. Ale všimla jsem podivne znaky-nevim co je to znaky (deaf použili tajne znaky aby ostatni neudelali žebrat v cizine) Ja zeptala deaf co je podivne znaky,deaf odmitli vysvetlit co je to podivne znaky. Ivanek mi rekl,že budem v cizine vydelavat. Ja moc nerozumim co je to vydelavat. Ivan a ja take nevime co je to vydelavani v cizine. Ivan nevedel co udelat,ja take nevedela jak udelat. Ja na cestu v aute do Belgicko,zeptam kamarad co je to podivne znaky,co mam udelat s hračky,kamarad ješte me nerekl,až na misto budem vedet. Vadi me divne,nechapu. Stalo brezen 1995 na misto už v Belgicko-kamarad me ukazal co mam udelat. Ja velky šok,odmitam delat. Furt myslim,že prodavat na trh hračky. Silne nemam odvahu žebrat,branila jsem,kamarad rikal,že musim udelat,Nohy hruze trese,nejsem schopnabohužel musim udelat,už nevydržim po 2 dni,2 dni velke trapim na vydelku,odmitam pokračovat dalši dni delat. Kamarad koupil moje hračky asi 60-70%. Ja 5 dni toulky ruzne mesta v Belgie. Kamarad rikal,že to je velka škoda,že nechci delat. Neumim predstavit žebrat v restaurace,nevadi me na ulice žebrat,ale v restaurace,špatne žaludek-malem zvracela,tfuj žebrak. Ziram,že nekolik deaf nevadi žebrat. ! Nejsem typ svine žebrak.
      Šla domu,Ivan me zeptal co dopadla,ja vše co rekla,Ivan šok,prekvapil. Ivanek rad,že ja vzdala žebrat. To je muj nejhorši nechutny život jen 2 dni žebrak v restaurace. Kdyby pred odjezd vim co je to podivne znaky určite nechci! Ale aspon jsem užila toulky 5 dni ruzne mesta v Belgie :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2015
      Autor: Arabice
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pozor podvod

         

    Jinak, vím, že je to pro mnohé otravné, ale musím připomenout vlastni příběh.

    Říkáte, nedáváme peníze v pouličních sbírkách.
    Ja ano, občas.

    Ale já jsem dal peníze nikoliv v poulični sbírce, ale transparentně, z účtu na účet.
    Na veřejnou sbírku. 1000 Kč. Ne prachy ze zasedáni v nějakě cyklokomisi Magistrátu, ale vlastní prachy.

    Byl jsem napadán, osočován, obviňován z křivých úmyslů, samé kecy.

    Dodnes nebyla sbírka, kterou jsem rozporoval, správně veřejnosti vyúčtována.

    Jen jedna faktura, pro Kinteru, za čtvrt mega.

    Tohle je netransparentní jednání, tohle je lumpárna. Ukradli 100 litrů, to se frajer, co si hraje na hluchoněmého fest naběhá, aby to vydělal, že jo :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Pozor podvod

           

      Je mi ta historka nějak povědomá... Nepsal jsi to tu už někdy?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2015
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Pozor podvod

         

    Já si myslím, že je správné přispět někomu, kdo mne o příspěvek požádá, pokud nemám důvodné pochybnosti, jako v tomto případě.
    Na druhé straně není žádné bonzování svěřit se se svým podezřením městské nebo s státní policii s popisem těchto koledníků, dobré je mít fotografii, dnes v době fotoaparátů s mobilem není problém nenápadně vyfotit, nenápadně proto, aby nebyli vyplašeni a zbytečně policajtům neutekli.
    Podobné podvodné aktivity by měly být přísněji trestné. Několikrát jsem přispěl též já, někdy nikoli bez podezření.
    Zhoršuje to situaci těm, kteří vybírají na nějaký Bohulibý účel oprávněně, proto bych to přísně trestal.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2015
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pozor podvod

           

      Posíláme jen na účty prověřených sbírkových neziskovek. A jen těm kteří posílají potvrzení do účetnictví, na té serióznosti trvám. Lihu žádoucím bezdomovcům kupuju jen jídlo. Nechce? Nedostane. I když někteří mazanější to směňují za pívo :-) Ti sbírkoví hluchoněmí zatím se mnou mluvili všichni :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2015
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024