reklama

Daruj kolo v dětském domově

V Dětském domově Charlotty Masarykové proběhlo slavnostní předání dětských kol. Akce byla konána v rámci sportovně charitativního projektu Daruj kolo.

Datum: 26.03.2015
Autor: Redakce
  • Re: Daruj kolo v dětském domově

         

    Vzhledem k tomu, že jeden dětský domov máme přes kopec a chvíli jsem tam i pracoval, můj syn chodil s dětmi z DD do školy, jsem trochu opatrný v pohledu "nemohou si dovolit vlastní kolo".
    Vždycky jsem v žertu navrhoval svým dětem, jestli nechtějí do děcáku, že by na tom materiálně mohly být líp.
    Dostaly kolo, to je určitě fajn, ale že by si ho nemohli dovolit koupit? Dává mi to jakž takž smysl jen pokud by to darované kolo bylo opravdu majetkem konkrétního dítěte.
    Asi bych na zdejší ZŠ našel pár dětí žijících u rodičů, kde je koupě kola větší problém než u jejich spolužáků z DD.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Daruj kolo v dětském domově

           

      Máš recht, ale to mega zásobení děcáků se koná hlavně ve velkých městech od lidí, co potřebují vylepšit reklamu nebo PR nebo jak se tomu říká. Můžu srovnat děcák v Olomouci, v Brně a u nás v Náměšti nad Oslavou. Ten, který je na očích, může v klidu s nadbytku zásobovat ty zastrčené :-D
      Už jsem zažil ročníky z nadbytku, kdy brali jen nové věci. Pro Brno a Olomouc platí jen ty nové. Ale přitom i v takovém Brně mají problém ufinancovat ten dětský běžný vandalismus(zkoušení výdrže). Dárci vůbec neřeší následnou péči.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Daruj kolo v dětském domově

             

        Dobrý den,

        DD Zbraslav byl pečlivě vybraný šesti dárci, kteří na kola přispěli. Jsme přesvědčeni, že výběr byl dobrý a těšíme se, až na jaře za dětmi vyrazíme a podíváme se, jak se na kolech učí jezdit.

        Máte-li pocit, že děti v domovech se mají lépe než v některých rodinách,

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2015
        Autor: DarujKolo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Daruj kolo v dětském domově

               

          Nedokončil jste větu, ale mám pocit, že pro některé děti by DD byla úleva. Zrovna dneska jsem slyšel paní jak své dítě, tak cca 3. třída oslovuje "ty zmrde jeden zasranej, pojebanej, já ti rozkopu prdel". Ale nevím, co to robě provedlo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.04.2015
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Daruj kolo v dětském domově

               

          Bez (mého) komentáře :
          http://www.novinky.cz/domaci/356353-deti-si-v...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.04.2015
          Autor: AV
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Daruj kolo v dětském domově

             

        Zítra na kárečce odvážím do DD u nás v Náměšti nad Oslavou po domluvě s paní ředitelkou 16"kolo, koloběžku 12" pro 10-12let a ze starého pionýra udělané odrážedlo sundáním středu a řetězu. Nic nového. Na to dejte pozor, pokud chcou nové zboží! Pak to totiž nutně nepotřebují rozmalenci.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2015
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Daruj kolo v dětském domově

               

          Dobrý den,

          z důvodů bezpečnosti stará kola nedarujeme. Po zkušenostech s tím, co nám občané nabízeli jsme dospěli k závěru, že by to pro obdarované znamenalo více práce než užitku.

          Daruj kolo

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.04.2015
          Autor: DarujKolo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Daruj kolo v dětském domově

                 

            Darovanému koni na zuby nehleď aneb u stáhnutého filmu nenadávej na pravopis titulků...
            Pak nevím na co to děláte, když tomu nedáte servis.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.04.2015
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Daruj kolo v dětském domově

                 

            Tak sem se vrátil z darovací výpravy a dozvěděl jsem toto. Paní ředitelka našeho děcáku psala darujkolovi eleborát rozsahu žádosti o evropský grant, jakože poslední okolečkovaný nesmysl dostali před 17 rokama a nedostala ani bú, že na ně ... (zapomněli).
            To daruj kolo tak vidím významně nepříznivě. Tipl bych to na velkou hubu sladkých zbytečných keců.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.04.2015
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daruj kolo v dětském domově

                   

              Dobrý den,

              Vaše reakce nás mrzí, dotýkají se všech, kteří projektu Daruj kolo po několik let věnují úsilí, čas a peníze.

              Odmítáme, že bychom kdy dostali žádost od DD Náměšť nad Oslavou, jak nepravdivě píšete. Všichni, kteří se na nás obrátí, jsou zařazeni do databáze, o čemž jsou informováni. Vyplnění formuláře nezabere více než 10 minut.

              Daruj kolo

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.04.2015
              Autor: DarujKolo
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Za paní ředitelkou je vidět práca, věřím proto jí, takoví lidé si moc dobře pamatují plýtvání časem. Ostatně, nedělám to teď taky?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.04.2015
                Autor: Arnošt905
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  Dobrý večer,

                  důrazně se ohrazujeme proti Vašemu lživému nařčení. Příště, než budete veřejnost klamat, informace si laskavě ověřte.

                  Daruj kolo

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: DarujKolo
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Daruj kolo v dětském domově

                         

                    Ale, ale, on někdo vyjádřil protichůdný názor?!?
                    Od toho snad diskuze je, ne?!?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.04.2015
                    Autor: radka
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Vaše zbytečné tlachání už budu ignorovat

                         

                    Informace jsem si ověřil, elaborát zasílala a nedostala ani bú :-D Vaše vyhrůžky si nechte pro ni, na mě to neplatí, mám ve zvyku se s lidma domluvit a uznat chybu nebo bordel ve vlastních věcech, což u vás asi běžné není.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.04.2015
                    Autor: Arnošt905
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Vaše zbytečné tlachání už budu ignorovat

                           

                      Dobrý den,

                      je snadné zcela anonymně na internetu vypouštět lživé informace. Mrzí nás, že z důvodu, který nám není znám, se snažíte poškodit náš projekt.

                      Doporučuji si Vám skutečně ověřit správnost Vašich tvrzení. V databázi máme cca 15 institucí a DD Náměšť v nich nefiguruje, jelikož nás nikdy neoslovil. Milerádi jej však do databáze přidáme, stači vyplnit krátký dotazník z našich stránek.

                      Daruj kolo

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 21.04.2015
                      Autor: DarujKolo
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Vaše zbytečné tlachání už budu ignorovat

                             

                        Až ji zas potkám před obchodem, tak jí ten formulář doporučím. Jsou "opomíjené" zařízení. Konečně od Vás něco pozitivního, to jsem od Vás čekal od začátku.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 21.04.2015
                        Autor: Arnošt905
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Daruj kolo v dětském domově

                 

            Možná naučit ta děcka si kolo opravit nebo dát dohromady by bylo pro jejich život užitečnější, než dát jim kola nová.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.04.2015
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daruj kolo v dětském domově

                   

              To nejde!
              Mohla by se zranit, ušpinit, unavit. Jo a musela by být proškolena ze zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví ...
              A až jim skončí pobyt v DD (v 18. letech), čeká je prudký propad životní úrovně - tedy žádné kolo a pro 51% z nich kriminál.
              http://www.novinky.cz/kariera/350298-vzdelani...
              Takže takhle je to jednodušší.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.04.2015
              Autor: AV
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Dobrý večer,

                po letech zkušeností jsme dospěli k závěru, že řada lidí viděla darování jako cestu, jak se zbavit nepotřebného haraburdí, jehož oprava se cenově blížila koupi nových kol (která máme díky vstřícným partnerům bez jejich marže). Jelikož nemáme prostředky k zajištění dlouhodobého servisu po ČR, garantujeme darovaným alespoň dvouletou záruku od výrobce a většinou služby servisních techniků distributora, kteří jsou v tomto velmi vstřícní.

                Daruj kolo

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: DarujKolo
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  Chápu, že jako nevládní ´neziskovka´ musíte přesvědčivě (mnohomluvně) obhajovat svoji existenci.
                  Pokud byste tak nečinili, mohl by tok peněz ze Státního rozpočtu zeslábnout popř. i ustat
                  "Když je ruka Páně otevřená ..."

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Škoda že jsem pohotově nefilmovsl

                To u vchodu do metra seděl takový Romsko-Rumunský výrostek, měl před sebou krabici s drobákama s na krku cedulku, že má strašný hlad a že prosí o příspěvek.

                Kolem šla elegantní starší dáma, a když toho zubožence viděla, otevřela kabelku, vyndala svoji svačinu, a snažila se chudáka rychle nasytit.

                Ten blboun, místo aby se zakousnul do bagetky se začal vzpouzet a mával prackama k tě krabici s měďákama.

                Tak madam pokrcila rameny, schovala svačinkubdo kabelky a odbaletila do metra.

                Romorumun jen koukal jako puk.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  Také jsem jednou takové hladové ženě nabídl svojí svačinu. Ještě odpoledne si mě pamatovala a nadávala mi.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Daruj kolo v dětském domově

         

    Když slyším spojení vášnivý a cyklista tak se mi chce zvracet. Jeden takový "vášnivý" cyklista projektuje na Ostravsku cyklostezky. Nevím pro co má vášeň ale upřednostnil bych zdravý rozum, před vášní. A použít toto spojení u dětí naznačuje, že z nich vyrůstají úchylní cyklofašisti?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2015
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Daruj kolo v dětském domově

           

      Vášnivý k manželce?
      (jinak genitální)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2015
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Daruj kolo v dětském domově

         

    Akci "daruj kolo" pro potřebné děti z dětského domova bych si dovedl představit jako darování nadbytečného kola, které mi doma zůstalo po odrostlých dětech - jistě by to dokonale splnilo účel.

    Darování kola - vlastně peněz na nové kolo od doporučeného výrobce mi příliš "nevoní"!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2015
    Autor: vysočina
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Daruj kolo v dětském domově

           

      Dobrý den,

      milerádi přivítáme další výrobce či prodejce kol, kteří budou ochotni v rámci našeho projektu kola poskytovat bez marže a sami kolem přispět. Přesně tak to dělají naši partneři a ještě kola bezplatně dopraví a osadí doplňky.

      Stejně tak uvítáme ty, kteří sáhnou do peněženky a na kolo potřebným přispějí. Každý dárce má možnost ovlivnit, komu se jaké kolo koupí, v tom je projekt odlišný - sami si rozhodujete na co jde 100% Vašich prostředků. Někdy je kolo darováno konkrétním dětem (takto jsme darovali např. SOS Dětským vesničkám či Organizaci pro pomoc uprchlíkům), někdy zařízení (jak DD Zbraslav, kde jsou děti do 6 let a smyslem je, aby se na darovaných kolech naučili jezdit).

      Pokud máte zájem přispět, pište na [email protected].

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2015
      Autor: DarujKolo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Daruj kolo v dětském domově

             

        Uprchlíci, zdá se, víc než kola potřebují záchrané vesty.

        Darovat uprchlíkům kolo?
        Proč?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Daruj kolo v dětském domově

               

          Dobrý večer,

          je to součást pomoci integrace dětí do kolektivu vrstevníků.

          Daruj kolo

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2015
          Autor: DarujKolo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Daruj kolo v dětském domově

                 

            A na to, aby se se začlenili potřebují nutně nové kolo? Dětské kola svých dětí jsem daroval známým co na tom v ten moment nebyli úplně finančně nejlíp a nemám pocit, že by nějak utrpělo jejich ego, protože nemají nové kolo. Takto s velkou slávou vyberete na dvě kola, ale starších jste mohli vybrat daleko víc. Nevěřím, že lidi dávají jen šunty.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.04.2015
            Autor: Grille
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daruj kolo v dětském domově

                   

              Dobrý den,

              projekt je o darování nových kol. Nic Vám jistě nebrání, abyste představil projekt o darování starých kol, u kterých není možnost reklamace a je nutnost daleko většího servisu.

              S pozdravem,

              Daruj kolo

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.04.2015
              Autor: DarujKolo
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Milé Darujkolo, mate vzacny spusob komunikace.

                Nechci snizovat co delate , ale na zpusobu reakce by jste meli jeste zapracovat...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: cibi
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  Já myslím, že jen nejsou zvyklí na negativní reakce, že spíš čekali poplácávání po zádech.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Já vím, že je to tu obyč netová diskuze a všichni jsme tu pod nicky... nicméně když tu propagujete nějakou konkrétní instituci a její činnost, zdálo by se mi docela vhodné, aby se ten, kdo v jejím zastoupení hovoří, podepsal plným jménem...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: Ifča
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                Tak mě napadlo, že až Vám nová kola zestárnou, budete mít další projekt.
                Určitě existuje i projekt Daruj nové lyže.
                To jsme jednou čuměli, čím přijel k lanovce tým z nějakého dětského domova a jaké měli luxusní vybavení.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: Quatsch
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  To je pořád jen to, co jsem psal kdesi kdysi na začátku. Vždy, když vidím, co mají, či kam jedou děti z DD, tak si musím říct, že to je jen to materiálno, že co jim hlavně chybí je ta pořádná rodina.

                  Musím říct, že by mě mnohem víc pod fousy šlo, kdyby se taková akce dělala někde na ZŠ a mohly se tak podpořit i děti, které jsou z chudých poměrů, ale nejsou z DD.
                  Na druhou stranu, asi raději ne.
                  Ve vedlejším městečku takhle kdysi udělali zájezd pro "chudé děti" do Španělska. Podmínkou, krom nízkého příjmu bylo také chování či prospěch ve škole. Pak si lidé, co to měli na starost stěžovali, že byli od některých rodičů, jejichž děti se přes výběr nedostaly, napadáni slovně a nebylo daleko k fyzickým útokům.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Daruj kolo v dětském domově

                   

              Dětská kola běžně několikanásobně "přežívají" své uživatele, je tedy zcela běžné, že se dětská kola shání po bazarech, dědí, darují a pod. V normální rodině je údržba a opravy kola součástí výchovy k začlenění do společnosti. V DD asi ne.
              Ten problém bude ale asi jinde - ty různé neziskovky, či jak se všechny ty organizace správně nazývají, mohou určité procento ze získaných prostředků použít pro svůj provoz. Co se starými - a ještě k tomu dětskými - koly, že ano? :-)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.04.2015
              Autor: vysočina
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Daruj kolo v dětském domově

                     

                ač jsem výše napsal svuj nazor ktery neni prilis pratelsky pro danou organizaci , podle jejich stranek to delaji zadarmo, tj. nenechavaji si "na provoz" ... ale zajimalo by mne co k tomu napisi.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.04.2015
                Autor: cibi
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Daruj kolo v dětském domově

                       

                  Dobrý den,

                  100% peněz dárců jde na koupi kol. Řada z dárců jsou i zakladatelé Daruj kolo. Daruj kolo funguje jako zprostředkovatel, darovací smlouvy se uzavírají přímo mezi dárci a obdarovanými. Nefungujeme z žádného grantu ani dotace.

                  Máte-li zájem podpořit Daruj kolo, pište na [email protected].

                  Daruj kolo

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.04.2015
                  Autor: DarujKolo
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Daruj kolo v dětském domově

                         

                    Dekuji za odpoved.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.04.2015
                    Autor: cibi
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • OMLUVA!

         

    Tak musím zahlásit, že jsem šířil mylnou informaci. Ten blaf se stal místnímu DD od organizace podobného názvu. Omlouvám se organizaci Daruj kolo za blábolení. Je mi to líto a příště si dám větší pozor, abych zase pomateně nepomlouval.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2015
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: OMLUVA!

           

      Udělat chybu je lidské, přiznat ji je správné.
      Jen teď nevím, zda sem ta organizace zavítá a bude mít možnost si omluvu přečíst.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2015
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: OMLUVA!

             

        Kdepak, škoda rány, která padne vedle...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: OMLUVA!

             

        Kdepak, škoda rány, která padne vedle...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: OMLUVA!

             

        Přiznání (dle muklů) není správné, neboť značí jistý trest
        (Salačová se přiznala a dostala ´flastr´)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2015
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: OMLUVA!

           

      A sdělíš, na koho si tedy dát pozor?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: OMLUVA!

             

        Už neexistují, byla to jen dojička grantů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2015
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024