reklama

Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

Dobrý den, tak předně bych zmínila, že jsem tady měla dotaz ohledně osvětlení né kola ale osoby čelovkou, jestli se vyplatí koupit si na kolo kvalitní a dražší čelovku, ale někteří zde přítomní to pojali jako záminku k posměchu nikoli dobrě poradit a tak jsem se ani už se svým příspěvkem nevešla do dané diskuze ale to nevadí. Jinak čelovku jsem myslela ne jen na kolo, když člověk třeba s dětmi ve vozíku nedej bože musí jet po tmě ale i na pěžný noční pohyb po kempu jako na čůrání... Každopádně mažel už to vyřešil a koupil ty stejné co mají známí, pravda už mají větší děti. A ještě pro vrtaly, aby to byla pořádná reklama jsou to nitecore HC50 a máme hned 2!!! A konečně k tématu! Doporučíte mi někdo nějaký kolařský kemp v lednickovsltickém areálu? Rozhodli jsme se se že tohle bude asi cíl naší cesty!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.03.2015
Autor: PavcaM
  • Re: Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

         

    Kemp Apollo přímo v Lednici. Dělali jsme tam cykloakci, pětidenní ubytování, vynikající zkušenost. Byli jsme tam koncem září, to už tam bylo minimum lidí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

           

      S tímto kempem mám taky fajn zkušenost. Hezké prostředí. Byl jsem tam minulý rok koncem května. Kolo si můžeš nechat zamknout do "cyklogaráže" u vrátnice.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.03.2015
      Autor: Rasťa
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

         

    Proboha, proč dvakrát?!?
    Když se to stane, je dobré jedno téma zamknout.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

           

      Třeba se řídí heslem, že blbečkovi je to potřeba říct dvakrát... :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Lednickovaltický areál, jaký kemp vybrat?

             

        Neblbni nebo se jí příště budou ruce klepat vzteky tak, že nám nebude schopná ani vynadat :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024