reklama

Breberka?

Já vím, že to asi není nejvodnější místo k dotazu, ale dostal jsem doma za úkol zjisti, co že nám to leze po zdi... :-)

Poznáte někdo, co to je?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.03.2015
Autor: Jrr
  • Re: Breberka?

         

    zdroj bílkovin

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2015
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Breberka?

         

    https://www.google.cz/search?q=svi%C5%88ka...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2015
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Breberka?

           

      Děkuji!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2015
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Breberka?

             

        Opravdu chceš říct, že jsi tohle zvířátko nikdy předtím neviděl?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Breberka?

               

          Videl, ale nevedel jsem, jak se jmenuje.
          A priznavam, ze zjisteni, ze to dokonce ani neni hmyz, pro me bylo prekvapenim.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2015
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Breberka?

                 

            Jinak, kdyz uz jsem si hral s tim fotakem.... ;-)
            https://vimeo.com/122288887

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.03.2015
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Breberka?

                   

              Dobryyy :))
              Nejlepsi, jak se otocila tema tykadlama :)

              Ja zas dneska sledoval Smithi, jak basti cvrcka. Taky dobre divadlo. Akorat jsem leda fotil a nenatacel. To snad priste :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.03.2015
              Autor: Bruca
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Breberka?

         

    Dost podobný breberáci (cca 3/4 cm dlouhý) nám minulý rok napadali a pak doslova bydleli v nádrži elektroerozivní mašiny. Na dně, asi 30 cm pod hladinou. Pod hladinou čehosi dost podobného snad petroleji. Tak jednou až třikrát denně se mohli nadechnout při vypuštění při výměně obrobku. Jinak si tak cupitali po dně a nevypadalo to, že by se jim nedařilo, ropákům jedněm...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Breberka?

         

    Toz u nas na Jizni Morave lezu take breberky nekdy v obyvaku bo jinde. Cim vice nohou tim vic "ADIDAS".... Jo je to Strasnik Dalmatsky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2015
    Autor: lwbdur
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Breberka?

           

      U nás na Jižní Moravě lezou nejčastěji po zdi chlapíci, kteří si špatně vykládají dodržování pitného režimu....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2015
      Autor: krosmen
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Breberka?

           

      No fujtajbl. Tohle bych teda doma mít nechtěla.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Breberka?

         

    Trilobit. Tohle je určitě trilobit :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2015
    Autor: Airline
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Kliště?

         

    Tak jsem před chvílí ve sprše zjistil, že mám něco zakouslého v boku. Začal jsem se psychicky připravovat, že po mnoha letech budu muset tahat klíště, když vůbec nevím, kterým směrem se má vlastně letos točit a šel jsem hledat pinzetu...
    Kupodivu jsem ji tentokrát našel v rekordním čase a koukám, že na původním místě nic není, potvoru to asi vyděsilo a utíkala po břiše někam pryč...
    Tak jsem úlovek zdokumentoval a poté předpisově utratil (za předpokladu, že neumí plavat).

    Je to normální? Nebo už mě fakt nemá nikdo rád? :-)
    Je to vůbec klíště nebo si zase něco namlouvám?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2015
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kliště?

           

      Buď rád, že se ti zakouslo do boku a ne do mozku, opravdu je to klíště :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2015
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kliště?

           

      Jj, je to klíště :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kliště?

             

        Kleště obecné :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2015
        Autor: magic1000
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kliště?

               

          A nejaké vysvětlení, že bylo evidentně zakouslé, pak se samo pustilo a začalo utíkat? O tom jsem nikdy neslyšel.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.05.2015
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kliště?

                 

            Mutant X

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.05.2015
            Autor: magic1000
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kliště?

                 

            To myslíš, že klíště se zakousne a pak už zůstane nafurt zakouslé? Normáně se umí zase pustit, nejčastěji až je jak "borůvka nacucaná krví", u psů běžná věc. Tohle ještě nebylo pevně zakouslé a raděj zvolilo ústup :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.05.2015
            Autor: bara2
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kliště?

                   

              Jasně, když už je napité na maximum, tak se pustí, ale to trvá dlouho a u lidí to zpravidla tak daleko nedojde.
              Mě jen překvapilo, že by se dobrovolně pustilo před splněním cíle. Zakouslé dlouho být nemohlo, možná pár hodin, ale zakouslé bylo, protože nešlo vodou umýt (chvíli to trvalo než jsem si všimnul) a zbyl po něm na kůži jakoby malý štípanec... tak jen doufám, že to tím skončilo.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.05.2015
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kliště?

                     

                No, vono na to, aby se dostalo až ke krvi, se musí dost hluboko zavrtat, kůže má svou tloušťku, záleží jak kde, v místech, kde je silná, se o zakousnutí klíšťata ani nepokoušejí. Tohle asi ještě hluboko zavrtané nebylo, tak se při potížích raděj pustilo.
                Však se taky říká, že riziko nákazy roste s dobou, jak dlouho klíště máš. Já osobně jich měla za život hafo. Jako děcka nás rodiče prohlíželi na chalupě každej den večer a vlastně žádný klíště nemělo moc času se pořádně zavrtat.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.05.2015
                Autor: bara2
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Kliště?

                     

                A proc jsi mu to kousnuti nevragil? At vi jake to je :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.05.2015
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Breberka?

         

    já tomu říkám sviˇnucha. přesný název ale nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2015
    Autor: chopper
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024