reklama

Kona Kahuna nebo Taro ?

Ahoj, chci si kupovat nové kolo a dostal jsem výhodnou nabídku od značky Kona. Vygeneroval jsem si 2 modely, Kahuna a Taro. Co do ceny jsou stejné, ale liší se hlavně v typu. Měřím skoro 2 m a nejsem žádnej drobek. Na kole jezdím nejradši lehký až střední terén, vyjimečně silnice. Potřeboval bych poradit které z těchto dvou kol je pro mě vhodnější. Obě ve velikosti 21 nebo XL. Díky za odpověď.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.03.2015
  • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

         

    http://www.kona.cz/kolo/taro http://www.kona.cz/kolo/kahuna

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2015
    Autor: davido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

           

      Děkuji za odpověď, ale specifikace obou kol mám načtené.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 15.03.2015
        Autor: davido
      • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

             

        Ty je sice máš načtené, ale my ne a to chceš na ně znát náš názor. Kde jsou ty specifikace?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

               

          Máte pravdu, odkaz jsem měl přiložit. Specifikace jsou pod obrázkem

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2015
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

                 

            Koukám na ta kola, Taro má jednopřevodník, Kahuna troj, takže musíš mít nejdřív jasno co a jak chceš jezdit a jaký jsi jezdec, co zvládneš a do čeho se budeš pouštět. Rekreační cyklista a spíše cykloturista potřebuje a rád přivítá trojpřevodník. Sportovní jezdci jezdí se dvěma a nabušenci jen s jedním.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2015
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

                   

              Radši půjdu do Kahuny když už vím co a jak, Děkuji

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

                     

                Kolo nevypadá špatně a Kona je slušná značka, ale myslím, že by se za ty peníze dalo pořídit kolo ve vyšší kvalitě. Třeba není uvedeno ani jaký to má typ brzd, jen deore, ale bez typového označení.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 15.03.2015
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kona Kahuna nebo Taro ?

                       

                  Už v nadpise jsem psal že budu mít výhodnější nabídku, jinak s váma souhlasím že za 33 000 se dají sehnat lepší

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 15.03.2015
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

598 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024