reklama

MAXIS Beaver

Je velký průšvih když jsem na 27,5 dal 2,0 plášť Maxis Beaver a jezdím poměrně tvrdý terén, bahno, kořeny...?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.03.2015
Autor: upotoka
  • Re: MAXIS Beaver

         

    Podobně velký, jako kdyby sis na horské kolo přidělal boční stojánek, na řidítka vlaštovky rohy, k černozeleným tretrám vzal modročervené rukavice... :-) Jede to ? Vyhovuje ti to ? Jestli jo, tak paráda. Jestli ne, tak to změň. Průšvih to určitě není, maximálně může bejt, že na jiných gumách by to mohlo bejt lepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2015
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 06.03.2015
      Autor: Brahma
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 06.03.2015
        Autor: ronda
    • Re: MAXIS Beaver

           

      Ressp. byl jsem zvyklý na 2,2 jezdím závody, nejde o čas ale o to nerozbít si hubu :-) nevím jak se budou chovat na kořenech a bahně, nebo a šutrch v bahnu...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2015
      Autor: upotoka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MAXIS Beaver

             

        To nejlíp poznáš na těch kořenech a šutrech. Co jsem takhle v terénu viděl, tak asi přímo o šířce gumy to nebude, zahlídnul jsem svižníky a šikuly jak na širokých gumách, tak i na poměrně úzkých. Vyje na tom opatrnějc, přitvrzuj a jestli to nakonec pojede stejně jako ty 2.2, tak je to jedno. jestli tyhle budou mít limity, přezuj.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.03.2015
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MAXXIS Beaver

               

          No je u nich uvedeno že jsou určené přímo na mokro do těžkého terénu a že zvládají bahno a kořeny, jen já idiot jsem přehlédnul ten rozměr (dostal jsem je pod stromeček a nepřekotroloval jestli te to to oč jsem si psal :-) ) a dneska když jsem je nazul jsem zíral jak jsou úzké... Zná je tady někdo????

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.03.2015
          Autor: upotoka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MAXXIS Beaver

                 

            A co mají říkat chudáci cyklokrosaři, když musí jezdit v bahně na pláštích max 33mm širokých. :-)
            Záleží jakou máš techniku, někomu 2,0 stačí, někoho ani 2,5 nezachrání.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2015
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MAXIS Beaver

         

    To poznáš, s tímhle pláštěm zkušenosti nemám, já používám tyhle http://shop.dolekop.com/pneumatiky,-plaste-mtb...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2015
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MAXIS Beaver

           

      1260g, to jako jeden?
      Ten chlap musí mít ukrutnou sílu. :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MAXIS Beaver

             

        na tomhle kole zrovna gramy nějak neřešim.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2015
        Autor: chopper
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024