reklama

Bosnou a Hercegovinou na kole

Po dvanácti dnech cesty opouštím hranice Evropské unie a směřuji do Bosny a Hercegoviny. Odbavení na hraničním přechodu proběhlo hladce, bez sebemenších potíží na obou stranách a v pasu mi přibyla další cenná razítka...
Ve vesnici Izačič fotím první mešitu. Krajina pod pohořím Plješevica je pěkná,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.03.2015
Autor: pavelv
  • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

         

    Další země, kde jsem ještě nebyl a jak to tak pěkně popisuješ stojí za to ji navštívit. Fajn povídání.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

           

      Díky, BiH rozhodně stojí za návštěvu. Zejména oblast okolí Sarajeva a posléze Mostaru mně zaujala nejvíce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2015
      Autor: pavelv
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

           

      ...to má pravdu, já tam byl loni, předloni při cestě z Albánska a letos se chystám potřetí(do jiného konce).Loni jsem projížděl právě oblast od severu(Gradiška) přes Jajce, Tivat, Sarajevo a do Č.Hory- pak se vracel od Kotoru na Počitelj, Mostar, Jajce a Gradišku.Krásné hory, příjemní a vstřícní lidé, možnost domluvy bez problémů(v celé býv.Jugošce-slovanský jazyk)-prostě paráda, kousek "za rohem". (viz.odkaz-Balkan 2013-14)
      https://drive.google.com/folderview?id...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2015
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

         

    Krása. Ty rozzářené oči jsi pojmenoval správně, to někteří maj když jedou dlouho. Máš (měls) je taky? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2015
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

           

      Nevím, asi ano.Moje duše určitě... Mila která jela se mnou 2,5 měsíce rozzářené oči měla celou cestu.:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2015
      Autor: pavelv
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

         

    Konečne som sa dostal k prečítaniu tohoto blogu, pekna trasa a hlavne zaujimavo opisana.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2015
    Autor: milano.pk
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

           

      Díky za podporu a slova uznání.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.03.2015
      Autor: pavelv
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bosnou a Hercegovinou na kole

         

    Právě jsme se vrátili z BiH a MN, třídím fotky, googluju dodatečný info a narazil jsem na tento článek. Část cesty jsme měli společnou. Tedy, naše kola byla většinou na střeše auta... :)
    Moc pěkný počtení. Dobře napsáno, informačně bohaté, radost číst. Vypadá to jednoduše, ale muselo to dát práci...
    A pak jsem dočetl, a narazil na zprávu pod tím. Normálně se mi nahrnuly slzy do očí. Takoví lidé by měli žít do stovky. Je to nespravedlivé! Měl krásný život.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2018
    Autor: kajetam
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024