reklama

RSS - používate ho?

Na fóre jednej webovej stránky som sa dozvedel, že existuje program, má to byť Feedreader pomocou ktorého sa dá nechať si na svoj PC zasielať oznamy o nových príspevkoch na vybranom diskusnom fóre ako je napríklad aj toto naše. Takže otázky
poznáte to?
využívate to?
poradíte ako to nainštalovať ale s češtinou? - údajne je k tomu aj čeština ak to viete inštalovať poprosím úplne polopate podaný postup. Ďakujem

[ Zpět ]
Datum: 07.03.2006
Autor: diviak
  • Re: RSS - používate ho?

         

    Znám a používám ;-) A nejen na sledování diskuzních fór, ale především zpravodajských serverů...

    Pokud chceš češtinu, tak si stáhni tohle, je to komplet český program...
    http://feedreadercz.semania.cz/download/FR2rc3.rar

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: RSS - používate ho?

         

    Nebo tady je čeština do toho Tvého...
    http://www.feedreader.com/translations/Czech...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: RSS - používate ho?

           

      Tak včera večer sa mi podarilo dostať do PC ten česky hovoriaci feedreader ale nevedel som doňho dať adresy odkiaľ má posialať správy o príspevkoch, vždy mi oznámil, že server nenašiel. Dnes som si za to sadol takým istým spôsobom som skúsil vložiť tie isté dve fóra ako včera a fórum zlatokopov mi zaregistrovalo a toto naše cylkistické Na kole mi zaregistrovať nechcelo a odpovedalo mi to čosi v angličtine čo ma dosť udivilo.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2006
      Autor: diviak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: RSS - používate ho?

             

        Některé hlášky bohužel přeložené nejsou. Ale jinak je přeložená většina...

        Abys mohl přijímat ty zprávy, tak je dotyčný server musí "vysílat"... Bohužel, NaKole toto nedělá...;-(

        Asi bysme to měli přidat do knihy "Přání a stížností"...;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: RSS - používate ho?

               

          Tak, s tou knihou prianí a sťažností by to stálo za pokus asi skúsim nájsť odkaz na webmastera, či ako sa to hovorý tomu čo nám stránku spravuje. Ale chcem sa ešte opýtať, ak si otvorím ikonu s feeadreadercz a v tom okne na ľavej strane sú odrážky na Rychlý přehled pod ním Nepřečtené zprávy, ďalej dolu Dnešní zprávy potom Moje kanály a do nich mám vloženú stránku zlatokopov z Trenčína. Tu mi ukáže ak je na fóre niečo nové ale ako vymažem všetky tie odkazy v Nepřečtené správy a Dnešní správy koľkokrát to totiž vymažem znovu sa mi tam ukážu neviem si s tým rady a je ich tam snáď aj 40

          [ Zpět ]
          Datum: 09.03.2006
          Autor: diviak
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: RSS - používate ho?

                 

            Já bych to spíš přidal sem, webmaster si to dost často čte a dokonce některé věci už promptně vyřešil ku spokojenosti všech... Chválím !!!
            http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1889

            Mazat by se to ai nemělo, jinak se to při příští aktualizaci opět objeví. Nepřečetené zprávy jsou tučně, takže se v tom dá v pohodě vyznat. Jinak v nastavení toho programu je volba "Archivovat" a tam udáváš, kolik zpráv tam zůstane být vidět, pak je začne přepisovat... Tak to číslo zkus zmenšit, ale vždycky tam něco zůstane...

            [ Zpět ]
            Datum: 09.03.2006
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: RSS - používate ho?

                   

              Jo, a pokud si nastavíš třídění podle datumu a času, tak ty poslední nepřečtené zprávy budou vždy nahoře... To ale asi už víš...;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 09.03.2006
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024