reklama
Země: Itálie Itálie

Cyklostezka mezi Benátkami a Veronou

Nemáte někdo zkušenost s cestou mezi Gradem, Benátkami a Veronou? Chceme jako součást prázdninové cesty projet cyklostezky Alpe Adria a Via Claudia Augusta a dohledáváme ideální propojení. Zvažujeme z Benátek jet buď podél Adige, nebo podél Pádu. Nemá někdo zkušenost, jak v tomto úseku vypadají cyklostezky a jak lze v sezóně sehnat ubytování v kempech na jednu noc?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.02.2015
Autor: otesánek
  • Re: Cyklostezka mezi Benátkami a Veronou

Ahoj,Jel jsem Via Claudiu Augustu z Imstu do Verony a pak z Verony podél Adige do Chioggia.Nejhorší bylo vymotat se z Verony ale jestli pojedeš obráceně tak by to mělo být ok.Podél řeky vedli buď klidný silnice nebo cyklostezka,Kempú je u moře hafo Ve Veroně vím o jednom kousek od centra,na jednu noc nebyl problém,jel jsem to nák v půli června,nevím jak o prázdninách.Via Claudia Augusta je luxus ale trochu přelidněno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2015
    Autor: koudy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezka mezi Benátkami a Veronou

Já ceska mluvit brzo dobre :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Máš ráda kolo,přírodu třeba i v drsnějších podmínkách severu? Pak Tě zvu..

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…

Hledám: partnera 45+

09.12.2017
Hledám kámoše 45+ na sportovní aktivity.Helena
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (21 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017