reklama

Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

Noc nad jezerem Lago di Como proběhla klidně a spokojeně. V prvním ranním sluníčku jsem se v pohodě a v suchu pobalil, po mnoha dnech poprvé nebyla na stanu žádná rosa z nočního chladu. Nikým nezpozorován jsem se zase náhle vynořil do veřejného prostoru ulice, spilenecky mrknul do očiček obou kamer…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.02.2015
Autor: básník
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Ty mi chlape dáváš. Místo toho abys psal cestopis, tak jitříš moji fantazii. Moc pěkné čtení na začátek neděle.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2015
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Že nedáváš víle své blogy číst coby "první literární kritičce"?
    8-))

    P.S. Pro "nezávislou" čtenářku jinak moc hezké čtení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2015
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

           

      Víš to je docela můj sen, dávat číst co napíšu někomu koho to bude fakt zajímat, pro někoho takového psát (koho vlastně budu zajímat já protože to co píšu jsem opravdovej já zevnitř). Víle to nestrkám jako Hele napsal jsem další blog. Ale číst to může když bude chtít a někdy (občas) to i sama od sebe čte.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2015
      Autor: básník
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Tak teď jsem se přistihl, že si to čtu s pootevřenou pusou potřetí. Někdo umí ty slova do vět skládat tak nějak líp...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2015
    Autor: cykliska
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

           

      Přesně, věty jako: "Mezitím nepřetržitě halasně konverzovaly s tou zelenou zástěrou a znělo to jako námluvy dvou pozounů na opeře.", ty jsou prostě básní v próze.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2015
      Autor: petrp
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2015
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Hezké, minnesängře.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Děkuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2015
    Autor: cibi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

         

    Tak jsem si dneska udělala radost a přečetla jsem si 8. pokračování.
    Básníku, ty si zkrátka kouzelník :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 8: Sofiino kapúčo

           

      Děkuju, udělala jsi mi radost :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2015
      Autor: básník
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024