reklama

JEN TAK

Termín: 01.05.2015
Místo: Beroun,

Po přečtení různých debat kam na víkend? Mě napadlo kolo různé trasy 20,40,60 km každý na co se cítí a na loďi s pádlem v ruce dát kousek Berounky. 2 x přespání v kempu ve stanu táborák buřty snídaně by vyšlo tak na 2000 kč. Měl by někdo zájem?

Datum: 06.02.2015
Autor: artemio
  • Re: JEN TAK

         

    Za ty prachy můžu spát JEN TAK v hotelu s plnou penzí.:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2015
    Autor: Papji
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JEN TAK

           

      Proč jen tak? Proč si přes den na to kolo nevyjet? Za ty prachy... :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2015
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JEN TAK

           

      V hotelu s plnou penzí si můžu večer a ZADARMO pustit 472 díl Ordinace v růžové zahradě nebo že by Kriminálku Miami či Las Vegas? Pokud je za ty prachy drahý jezdit ve dne,můžeme vyrazit i v noci jen musíme počítat s tím že se nám to prodraží,budeme potřebovat ještě baterku. A nakonec až pojedeš příště tak daleko napiš půjčim ti mého naftáka těch skoro 500 km tě vyjde na 700 kč. Jedno máte si myslím společné? Přesně víte kolik hrála včera SPARTA nebo proč Čech nebyl v bráně a až budou hrát naší s AMERIKOU za lístek dáte netušim kolik jelikož mi to nezajímá ale jistě to nebude málo? Já už nechci přispívat tomuto systému raději dám dva tisíce za hezký víkend na kole nebo lodi kterou musel někdo koupit a za něco mi ji půjčí ani kemp není zadarmo dokonce ani ten táborák ne a když si představím že by mi chtěl někdo nakládat sele opéct na ohni k tomu natočit pivo dovést a odvést lodě abych si užil 3 dny v přírodě s fajn lidma se vlastně nedivím Vašim komentářům. Už i já teď chápu že to byl dost bláznivej nápad. Za každou větou bych udělal smajlíka jsem ale tak blbej že to neumím. Přátelé děkuji Vám za to že jste mi vrátili na zem a přeji nejen Vám ale všem mnoho šťastných kilometrů SMAJLiK. Krásný den Artémio

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2015
      Autor: artemio
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: JEN TAK

             

        Děkuji, že jsi se nám tak otevřel
        To by byl fakt víkend za všechny prachy :o)))

        Mimochodem - v sobotu Ordinaci nedávají...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        Původně jsi psal o kempu, stanech, táboráku a špekáčcích. 2000 za dvě noci by to nestálo ani v Rakousku. Jsou lidé, kterým ty dva litry musí stačit na jídlo na dva týdny (a i tak je určitě dost lidí, kteří na tom jsou ještě hůře).
        Zkrátka, dát za víkendové stanování dva tisíce per persona je strašně moc. Za to je opravdu hotel s minimálně polopenzí. Pravda, bez těch špekáčků na ohni. I když i to se dá zařídit, udělat si je například někde cestou.

        Na nějakou Spartu či Ordinaci ti s prominutím seru... ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2015
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: JEN TAK

               

          Já s..u i na ty špekáčky :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2015
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: JEN TAK

               

          Kdyby alespoň o špekáčcích.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2015
          Autor: Papji
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        Oni ten tvůj nápad zkritizovali a ty to teď nemůžeš vydejchat. To víš, podobně předražené nesmysly jako ty taky občas někdo nabízí :-)

        Kdybys hned napsal co těch 2000 obsahuje, tak sis mohl odpustit tyhle bláboly.
        No a abych byl věcný, tak za dva tisíce na dvě noci i s plnou penzí by to pečené selátko muselo být celé ze zlata a pivo by museli číšníci nosit osobně z grand hotelu. Ať počítám jak chci tak i v té nejbujnější fantazii jsi pořád nejméně o 500 dražší než by se dalo mluvit o slušnosti.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        nevím jak se říká v čechách těm klackům na opékání. Někde tomu říkají opékač. A úplně stejně je možno nazvat člověka co opéká párky. Takže za ty dva litry by k tomu opečení párků byl i ten opékač.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: JEN TAK

               

          A docela pěkně vypečený opékač... :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: JEN TAK

               

          myslíš vošťurák ,)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2015
          Autor: davido
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        Až se jednou probereš a pochopíš na co jsem reagoval, tak to zkus znovu.

        Není nás na této diskusi málo, kteří jsme něco pořádali, ale chtít za cituji:"2 x přespání v kempu ve stanu táborák buřty snídaně" 2000,- je nehoráznost, naivita, nebo odvaha.
        Navíc, z této nabídky není vůbec jasné, zda jsou v ceně kola popř. lodě. A když tu tvoji nabídku přečtu, tak bych tam alespoň udělal občas čárku mezi slovy, abych nebudil dojem, že táborák bude ve stanu. Než buřta bez masa, tak mám raději, za vyšší cenu, pořádný přírodní řízek, jak se dnes říká steak.
        Kdyby ses místo urážení zamyslel nad tím, jakou hloupost jsi napsal, nemusel ses dočkat dalších posměšků.
        Nejhorší na tom všem asi bude to, že takto zveřejněná akce, hodně připomíná akce šmejdů. Bohužel tvoje reakce tuto domněnku spíše potvrzuje, než vyvrací.
        Přeji ti krásný víkend ve stanu, v kempu, s večerním táborákem, na kterém si opečeš buřty a ráno posnídáš a zaplať si za to kolik chceš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2015
        Autor: Papji
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JEN TAK

         

    Za dva tisíce jsem "horama" projel z Trutnova do Těšína (465 km)! Dobře, nepočítám v tom ulomený podsedlovkový nosič na bágl, což ale byl mimořádný a nečekaný výdaj.. ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2015
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JEN TAK

           

      14denní cestování na kole po Německu se spaním v kempech + vlak domů, 3 osoby, celkem cca 500 €.

      To bych za ty 2000 na Berounce musel žrát kobylí vejce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2015
      Autor: petrp
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        No tááááááák, třeba všichni účastníci na závěr výletu dostanou upomínkový předmět, třeba sichrhajzku ukroucenou samotným Kinterou.


        Jinak, ale poctivě vzato, byl jsme na svých výletech docela zaskočen cenama v našich kempech.

        Třeba v takové Plzni jsem platil asi 150 Kč, k tomu navíc 200 Kč zálohu na klíč od brány která se zamyká večer v 10 a ráno odemknou v 9, tedy v době, kdy už jsem za Rokycanama na cestě zpátky domů. (musím ale poctivě prohlásit, že ačkoliv jsem měl zálohu za propadlou, při další návštěvě po více než roce mě jí vratili)

        No a k tomu 2x150 Kč za taxík do města na pivo (tam a zpátky, přeci z hospody nepojedu na kole), pak nějaký to pivko, no a to ovarové kolínko, útrata tak za 500, nějaké to jídlo tam, nějaké to jídlo zpátky, prohlídka pívovaru s ochutnávkou a focením, na tu dvojku můj výlet do Plzně taky asi vyšel, a to jsem si ani nezapádloval.....

        Raději do tedy toho Německa....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.02.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: JEN TAK

         

    do Berouna a ještě dál a stále podle Berounky se dá jet půl dne a k večeru zase zpátky. kdyby náhodou bolely nohy, tak sednu na vlak a i s obědem mi výlet vyjde maximálně na 200,- a plácat se v Berouně na lodi mi přijde hodně ujeté, tam se na lodích už nejezdí. a který kemp jsi měl na mysli?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2015
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JEN TAK

           

      Po ose jezdím dál než za Beroun (většinou jezdím přes řeku ve Skryjích nebo Zvíkovci), vracím se po ose, takže ušetřím za vlak. Ale že bych se s jídlem vešel do dvou stovek? No to bych rád někdy zažil, ale já žeru jako prokopnutej :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2015
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: JEN TAK

             

        Tak nechod do tak drahych hospod. :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2015
        Autor: petrp
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024