reklama
Země: Německo Německo

Mainradweg

Ahoj, jeli jste někdo Main Radweg. Uvítám Vaše postřehy, zážitky, doporučení zkušenosti. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.01.2015
Autor: pavelm
  • Re: Mainradweg

Prý jedna z nejkrásnějších cyklotras Německa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chlapci to brali pěkně od pramene až na SPEZI.
    http://cyklomz.rajce.idnes.cz/Spezi_2014/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jj.... jen ten termín byl moc brzo po jaru....tady jsou moje fotky http://highlander-cb.rajce.idnes.cz/Cyklostezka...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A pro masochisty ještě pokračování http://highlander-cb.rajce.idnes.cz/Cyklostezka...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Si děláš srandu?
          Skoro 1500 fotek - na to je i dlouhý zimní večer moc krátký. Možná tak polární noc. :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já psal, že je to jen pro otrlý....

[ Reagovat ] [ Zpět ]

...tak to není ani pro otrlý! Po první stovce jsem to vzdal už u prvního odkazu- dívat se na podobný záběr několikrát moc zajímavé není a nahrazovat lenivost autora se mi teda nechce. To vážně prezentuješ každé pootočení hlavy- k čemu to je dobré? :-(( (zlatá klasika filmu- tam bys za materiál dal víc než za cestu, chtělo to víc přemýšlet)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.01.2015
              Autor: bi-jan-cyk
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já tomu docela rozumím, to jsou fotky se kterými jsou spojeny zážitky, a i když tobě, mě a mnoha lidem se může zdát, že některé snímko jsou skoro stejné, ten, kdo to fotil s každým má spojenou nějakou vzpomínku, kterou nikomu jinému ta fotka předat nemůže.

Nesnažíš se dělat umění, píšeš si tím aparátkem vlastně deník. Jsou lidé, kteří si večer sednou a zapisují si, co na cestě prožili, jiní, ke kterým patřím i já, zase jen celý cvakají, bez ambice získat nějaký hodnotnější snímek, nedej Bože snažit se o umění. Prostě jen ten dokument.
                Když si to po pár letech prohlížím, vím přesně, jaké to bylo a cítím tu únavy a promočené boty, trápím se v kopci, nebo v euforii ujíždím poslední kilometr k cíli.

Někdo jiný zalistuje deníkem a ti nejodolnější pak pouze svojí pamětí.

Mě se to líbí, vidím, že to prostě nebylo moc do kopce :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jen bez jakéhokoli popisku to člověku moc informací nepodá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

vždyť tam každou chvilku má nějakou ceduli, docela dobře se z toho dá vystopovat, kudy jel.
                    Jen mu mám za zlé, že ten nádherný Luitboldbrücke odfláknul pár snímečkama, na ten mohl klidně dát takových 50 kousků.... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Máš pravdu, koukám na to a těch cedulí tam je fakt hodně. jen je to časově náročnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak jsem se musel podívat, jaký most myslíš :-) u toho mně zaujaly sváry a celkové provedení....a máš pravdu, fotky nahrazují deník, jsem líný psát...a celkově ta hromada fotek nebyla myšlena jako prezentace pro veřejnost,ale jen jako úložistě. Na promítání a pokec o cestě právě teď vybírám cca 250 fotek, tak na 1,5 hodiny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.02.2015

Jo, mostů kde jsou tak elegantně použity trubky není zase tak moc.

Mám za to, že to svařovali nějakými poloautomaty, ne-li automaty, na křížení trubek mají už dost vychytané mašinky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 01.02.2015

...já to chápu- taky mám z cest víc fotek "pro sebe" na vzpomínky, ale na prezentaci pro veřejnost vyberu jen opravdu zajímavá místa v průřezu celé cesty, protože vím, jak i jiné dokáže odradit od prohlédnutí kvantum podobných záběrů- pro neznalé přidám pro jistotu popis- taky se nepovažuju za umělce.....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Autor: bi-jan-cyk
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To jsou jen dvě fotky na kilometr.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejdřív mě napadlo, že je chybný titul :)
    Mein Radweg
    Na fotky se podívám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch

Díky za tipy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017