reklama
Země: Německo Německo

Mainradweg

Ahoj, jeli jste někdo Main Radweg. Uvítám Vaše postřehy, zážitky, doporučení zkušenosti. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.01.2015
Autor: pavelm
  • Re: Mainradweg

         

    Prý jedna z nejkrásnějších cyklotras Německa

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2015
    Autor: pavelm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mainradweg

         

    Chlapci to brali pěkně od pramene až na SPEZI.
    http://cyklomz.rajce.idnes.cz/Spezi_2014/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2015
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mainradweg

           

      Jj.... jen ten termín byl moc brzo po jaru....tady jsou moje fotky http://highlander-cb.rajce.idnes.cz/Cyklostezka...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2015
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mainradweg

             

        A pro masochisty ještě pokračování http://highlander-cb.rajce.idnes.cz/Cyklostezka...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.01.2015
        Autor: highlander
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mainradweg

               

          Si děláš srandu?
          Skoro 1500 fotek - na to je i dlouhý zimní večer moc krátký. Možná tak polární noc. :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.01.2015
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mainradweg

                 

            Já psal, že je to jen pro otrlý....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.01.2015
            Autor: highlander
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mainradweg

                   

              ...tak to není ani pro otrlý! Po první stovce jsem to vzdal už u prvního odkazu- dívat se na podobný záběr několikrát moc zajímavé není a nahrazovat lenivost autora se mi teda nechce. To vážně prezentuješ každé pootočení hlavy- k čemu to je dobré? :-(( (zlatá klasika filmu- tam bys za materiál dal víc než za cestu, chtělo to víc přemýšlet)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.01.2015
              Autor: bi-jan-cyk
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mainradweg

                     

                Já tomu docela rozumím, to jsou fotky se kterými jsou spojeny zážitky, a i když tobě, mě a mnoha lidem se může zdát, že některé snímko jsou skoro stejné, ten, kdo to fotil s každým má spojenou nějakou vzpomínku, kterou nikomu jinému ta fotka předat nemůže.

                Nesnažíš se dělat umění, píšeš si tím aparátkem vlastně deník. Jsou lidé, kteří si večer sednou a zapisují si, co na cestě prožili, jiní, ke kterým patřím i já, zase jen celý cvakají, bez ambice získat nějaký hodnotnější snímek, nedej Bože snažit se o umění. Prostě jen ten dokument.
                Když si to po pár letech prohlížím, vím přesně, jaké to bylo a cítím tu únavy a promočené boty, trápím se v kopci, nebo v euforii ujíždím poslední kilometr k cíli.

                Někdo jiný zalistuje deníkem a ti nejodolnější pak pouze svojí pamětí.

                Mě se to líbí, vidím, že to prostě nebylo moc do kopce :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.01.2015
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mainradweg

                       

                  jen bez jakéhokoli popisku to člověku moc informací nepodá.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.01.2015
                  Autor: pavelm
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Mainradweg

                         

                    vždyť tam každou chvilku má nějakou ceduli, docela dobře se z toho dá vystopovat, kudy jel.
                    Jen mu mám za zlé, že ten nádherný Luitboldbrücke odfláknul pár snímečkama, na ten mohl klidně dát takových 50 kousků.... :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 30.01.2015
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Mainradweg

                           

                      Máš pravdu, koukám na to a těch cedulí tam je fakt hodně. jen je to časově náročnější.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 30.01.2015
                      Autor: pavelm
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Mainradweg

                           

                      Tak jsem se musel podívat, jaký most myslíš :-) u toho mně zaujaly sváry a celkové provedení....a máš pravdu, fotky nahrazují deník, jsem líný psát...a celkově ta hromada fotek nebyla myšlena jako prezentace pro veřejnost,ale jen jako úložistě. Na promítání a pokec o cestě právě teď vybírám cca 250 fotek, tak na 1,5 hodiny.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.02.2015
                      Autor: highlander
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Mainradweg

                             

                        Jo, mostů kde jsou tak elegantně použity trubky není zase tak moc.

                        Mám za to, že to svařovali nějakými poloautomaty, ne-li automaty, na křížení trubek mají už dost vychytané mašinky.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 01.02.2015
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mainradweg

                       

                  ...já to chápu- taky mám z cest víc fotek "pro sebe" na vzpomínky, ale na prezentaci pro veřejnost vyberu jen opravdu zajímavá místa v průřezu celé cesty, protože vím, jak i jiné dokáže odradit od prohlédnutí kvantum podobných záběrů- pro neznalé přidám pro jistotu popis- taky se nepovažuju za umělce.....

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.01.2015
                  Autor: bi-jan-cyk
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mainradweg

                 

            To jsou jen dvě fotky na kilometr.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.01.2015
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mainradweg

         

    Nejdřív mě napadlo, že je chybný titul :)
    Mein Radweg
    Na fotky se podívám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mainradweg

         

    Díky za tipy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2015
    Autor: pavelm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024