reklama

Koupě nového kola

Zdravím,
chtěl bych si pořídit nové kolo a potřeboval bych slyšet pár Vašich názorů. Jestli koupit fulla nebo hardtaila. Chtěl bych se dostat do 35 tis. Co říkate tady na tyto dva kousky?
http://pcshop.pells.cz/sport/f9-race-2_d33090.html
http://pcshop.pells.cz/sport/razzer-629_d35442...

Děkuji za případné názory.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.01.2015
Autor: Luke8
  • Re: Koupě nového kola

         

    Mám si dát zítra na oběd řízek nebo svíčkovou? :-D

    Jestli full nebo hartail si budeš muset rozhodnout sám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě nového kola

           

      Taky názor :D Co si myslíte o tom celoodpruženým kole? Má to smysl za ty peníze? Chtělo by to asi přitlačit že?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2015
      Autor: Luke8
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě nového kola

             

        Nic jsi o sobě nenapsal, jen to že vybíráš kolo v určité cenové relaci.
        Záleží kde jezdíš, jestli preferuješ pohodlí nebo raději sportovní výkon...., příp. zdravotní omezení.
        Co třeba tohle?
        http://www.azub.cz/azub-apus-lehokolo-prodej...
        - celopéro za 35kKč :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě nového kola

           

      Já vždycky závidím všem, kdo přesně ví, co chcou... :-)
      Jo, možná mohl aspoň napsat, na co to kolo chce...

      Ale jinak jsem na tom vlastně ještě hůř, mám vyhlédnuto několik zajímavých závodů, kde chtějí horský kolo a já se zatím nerozhodl, zda to zkusím zase usmlouvat, aby mě pustili s Ibexem nebo si nějaký MTB kolo koupit, natož pak jaký?
      Navíc mám obavy, že teprve potom, co bych něco vybral a koupil, budu už přesně vědět, co nechci a proč... :-D

      A spíš tu svíčkovou... ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2015
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě nového kola

             

        U tebe je to jednoduché. :-)
        Pokud to chceš na závody, tak se jenom rozhodneš jestli ano nebo ne a kolik do toho chceš dát peněz.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě nového kola

               

          A co potom?
          Azub mi lehokolo pujcil domu na tyden (puvodne jsem chtel na 14 dnu).
          Kolik jinych firem mi pujci kolo na vyzkouseni domu? ;-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.01.2015
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě nového kola

         

    Dobrý den,
    já osobně bych si zvolil celoodpružené, ovšem záleží na tom, pro jaké účely si kolo kupujete. Jinak vámi vybrané modely bych si nevybral, zvolil bych jiného výrobce a také jiný typ rámu. Doporučil bych například toto celoodpružené kolo značky Kona: http://www.n1shop.cz/hei-hei-29-p618902/?cid=3508

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024