reklama
Země: Česko Česko

Donauradweg 2014

http://rhadis.rajce.idnes.cz/Donauradweg_2014/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.12.2014
Autor: radek83

Nejlépe hodnocené

4 hlasy
  • Re: Donauradweg 2014

Hézo! Jak jsi to dělal s kolem, když jsi byl prohlídkou na některém tom zámku a pod.? Při prohlížení mě začaly zase svrbět nohy, už se těším na příští rok na výjezd.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

prostě jsem ho přivázal u pokladny nebo infostanku vzal přední brašnu s cenostma, hodil jí přez rameno a šel jsem na prohlídku :-)...moc jiných možností když jedeš sám nemáš

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.12.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezké fotky, trasa, která mě zajímá, ale proboha PROČ 233 fotek v jednom albu?!? To je vražda. V tom množství se celá "nálož" vydržet nedá.
    Proč to nerozdělíš do více alb - třeba po dvou dnech?!? Bylo by to na prohlížení určitě zajímavější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

mám rád věci pohromadě :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Móc pěkný!
    U krásného modrého Dunaje je hezky.
    https://www.youtube.com/watch?v=4ZRRfiYPqT0

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch

Moc pekny. Diky za pozvanku na pokoukani. Uz bych taky nekam vyrazil!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vlli2

Zda se, ze sis to uzil, pekne fotky i popis. Jsem prave dokoncil velkou udrzbu kola, a ted sedim a cumim kam v lete. A vypada to na dovolenou v Jiznich Cechach u rodicu, a tim padem Sumava, Rakousko, Dunaj. Takze dik za inspiraci, akorat me ted jeste trochu vic honi cestovni horecka :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Manzak

A to je také hezká lokalita. Mě letos uchvátilo okolí hranic kolem Lužnice. Zejména Rakouskou stranu bych ráda projezdila.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka

loni v létě jsem byl s kamaradama na prodlouženým víkendu v Novohradských horách...jeden den jsme vyjeli na rakouskou stranu směr Weitra a potom výšlap na Nebelstein za dalekými rozhledy a byla to parada...rakouskou stranu vřele doporučuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To je krásně obrázkové povídání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

132 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017