Boty na kolo i tůry

Ahoj, zajímal by mě Váš názor na obuv Dolomite ? Vybrala jsem si je kvůli tomu, že je chci i na kolo i na tůry a výšlapy. Mají je tady http://www.dolomitestore.cz/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.11.2014
Autor: Izza
  • Re: Boty na kolo i tůry

Ve slově túra se píše čárka a za větou oznamovací tečka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jakej je rozdíl mezi kúrou a kůrou? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Léčebná a stromová :) Spíš jsem si myslela, že se zeptáš na větu podmiňovací :)
        Jsem se spletla (ačkoliv na konci taky tečka chybí), prostě mě zrovna trochu rozčílilo, jak pracovník agentury může psát s chybami.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky může bejt mozsková kora, jako korovec mexický. Ale kůrovec nám zničil Jizerky. Je to pěkná bramboračka. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ten otazník také nedává smysl.Pisatel se ptá sám sebe?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pred otaznikem je mezera. Mozna mu tam vypadla cela veta tazaci a zustal z ni jen ten otaznik.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tento obchod rozhodně nemohu doporučit. Zboží posílají špinavé, špatnou velikost a mají problém s dodržováním pravidel. Značku samotnou neznám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A časté reklamace řeší nesmírně zdlouhavě...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Neni to ta firma, co byla nedavno v Cernych ovcich? Jak sam jednatel dokonce fyzicky napadl jednoho zakaznika?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2014
      Autor: Murphy
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

75 cyklistů (2 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016