reklama

Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

„Ty jsi tak krásná..."„A ty zase tak ženatý..."„Ano, jsem, ale zdá se, že ti to moc nevadí."„Nevím. Víš, že zítra odjíždím?"
Taková letní holka. Krásná, mladá a svěží jak jarní ráno.Jirka, můj kamarád a pokušitel z vojny, se na mě zlobí.„Víš, že jsem jí chtěl!" soptí.„Tak ses měl víc snažit, mám ji…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.11.2014
Autor: Jindra8526
  • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

         

    Koukám, že jsi občas taky dobrej masochista :-)
    Ale dobře se to čte :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

           

      Kdyby to byla literatura, tak by to byoo docela fajn. Když je to pravda, je to pěkně naprd.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

             

        Dneska už to snad pravda ani není. I vzpomínky je potřeba brát s humorem a ne se jimi drásat :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

               

          Už je to pryč.

          Kdybych to neudělal hnilo by to ve mě.
          Když už jsem začal, tak to musím dotáhnout do konce a férově.

          Dcery tím zatěžovat nebudu, když by chtěly, najdou si to.

          Tak jste to odskákali vy.
          Ale dolů půjdeme už jen dva schody, ale připrav se na to, že se to už asi dobře číst nebude.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.11.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

                 

            O nás se neboj, něco vydržíme, tak to klidně do nás nasyp :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.11.2014
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

                   

              prostě víme, že to dopadne blbě ... :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.11.2014
              Autor: AMS
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

                     

                Už jsem ti říkal, že je to relativní.

                Záleží na čase i místě, ze kterého to nahlížíš.
                Příští léto budeme mít se Soňou čtvrtstoletí a nebýt té lekce, třeba by to všechno bylo také jinak.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.11.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

                       

                  no právě ;-) vše je relativní ...

                  Každopádně tlač to sem, je to hezky napsaný.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 26.11.2014
                  Autor: AMS
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

         

    Posranej život. A skvěle se to čte.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

           

      Jak komu. :-)

      Se psaním nemám problém, slovíčka mi jedou rychleji než prsty na klávesnici, trochu si v duchu poodstoupíš a ty věty pak už jen popisují obrazy co se ti vynořují před očima.

      Píchneš tu písničku nakonec, pustíš si ji, a čteš si to po sobě, abys opravil některé ty hrubky a pak dostaneš tu ránu a druhou a další.

      Jednoznačně to byla letos moje nejtěžší etapová tůra osamělého jezdce. Mám to za sebou a vás čekají už jen tři díly, ten osmý tam právě posílám.

      Slibuji, že do konce roku už budu psát samé hezké a nevinné věci, třeba o tom, jak jsem si adoptoval v ZOO hadici, nebo jak jsme Mariana učili říkat ř.

      Děkuji za pozornost.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024