reklama

Objednávka běžecký bot z USA

Nemůžete mi někdo pomoci s objednávkou z USA? Rád bych si místo rozdrbaných pořídil nové. http://www.newbalance.com/pd/minimus-10v2-trail... (případně ještě oranžové). U nás mají jen ty hnusnězelené a objednat mi je nehodlají... Můžu to objednat do USA a nechat si to poslat, ale to mě vyjde na dalších několik desítek dolarů za poštovné a pak ještě DPH, čemuž bych se rád vyhnul...

V GB mají oranžové...

Už mi doporučovali ať počkám na příští rok, že snad prý budou nějaké nové barvišky. Akorát netuším v čem budu běhat celou zimu. Boty drží na nohou už jen spíše silou vůle.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.11.2014
Autor: Hrabosh

Nejlépe hodnocené

3 hlasy
  • Re: Objednávka běžecký bot z USA

         

    OT:

    Ty zelené bych ještě přežil, ale ta hnusná oranžováááá, blééééé, jak se tohle může někomu líbit, a ještě to na sebe obout/obléct??? :-))))))))))))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2014
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Objednávka běžecký bot z USA

         

    A jake je tedy zadani? Jestli je v GB maji, tak by to melo byt jednodussi nez z USA, ne? Nebo spatne ctu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Objednávka běžecký bot z USA

           

      Optimálně z USA (černé), pokud by to nešlo, stačily by oranžové z GB (nechci ukazovat prstem, ale někdo tam pojede na Vánoce, případně někdo odtamtud přijede na Vánoce k nám).

      Pakárna je, že národní eshop to posílá jen v rámci vlastní země, a řeknou ať si to vyřídím s CZ zastoupením...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Objednávka běžecký bot z USA

             

        DPH + Clo + poštovné.
        Pokud se do toho vloží celníci, taky zdržení dodání.

        Pokud nakupovat, tak v Unii.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Objednávka běžecký bot z USA

               

          Vím o tom, ale tu barvu maj jen v USA.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Objednávka běžecký bot z USA

                 

            Tak to je blbý.
            O cenovou výhodu, je-li tam příjdeš poštovným a clo a dph ti nenapaří jen když budeš mít kliku a náhodou to projde.

            Jestli to vůbec budou amíci ochotní za louži poslat.

            Taky jsem jednou něco od nich potřeboval, smířil jsem se se vším, s clem i poštovným, zaplatit přes paypal není problém, objednávám "intl shipping",listuji v těch zemích a zjišťuji. že ČR tam nemají, ani Czechoslovakia, nic. Slováci i Bulhaři tak jsou, ale my ne. Combo list, není šance zadat adresu.

            Tak jim tam píšu, že bych rád koupil, ale že moje vlast na seznamu není. Obratem mě přišla odpověď, že jestliže na seznamu není, tak že taková země prostě neexistuje, protože oni jsou známí tím, že expedují opravdu do celého světa.

            Tak jsem posal pár linků na google a pár foteček stověžaté, za tři dny mě přišel omluvný mail, že se stala chyba při vkládání dat.

            Ovšem ani po třech týdnech se v tom combu ČR neobjevila, tak jsem to vzdal.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.11.2014
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Objednávka běžecký bot z USA

                   

              Existuje služba, která zboží objedná do skladu někde v USA, tam to zabalí a pošlou k nám. Dokonce je tak možné sloučit několik zásilek a ušetřit na poštovném. Akorát to jsou další prachy navíc.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.11.2014
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Objednávka běžecký bot z USA

                     

                Prď na amíky, barva nejezdí.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.11.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Objednávka běžecký bot z USA

               

          Plus dalších asi 180 Kč naší slavné poště za "vyřízení toho celního procesu + dopravu k adresátovi"... To tedy v případě, že to necháš na nich a nepůjdeš si to na tu celnici oběhat po jejich baráku sám. Kdysi o tom byl nějaký článek na netu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2014
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Objednávka běžecký bot z USA

             

        Hlavně aby to nebyl ten (kdo tam pojede nebo k němu odtamtud někdo přijede), kterého jsi tu před nedávnem tupil a sprostě mu nadával (vedl proti němu ´Hrabdžihád´)?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2014
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Objednávka běžecký bot z USA

               

          Nejsme děti, myslím si, že z Ostrova lze dopravit lecos.

          S USA myslím by byl problém i u nejbližších přátel, protože každý, co ho znám a vrací se odtamtud, sám má nakoupeno takových cajků, které se snaží bezcelně k nám dovézt, že každý další krám by byl jen na obtíž.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Objednávka běžecký bot z USA

               

          Jak můžeš tak diletantsky uvažovat. Reagovat v diskuzi je jedna věc a žádost o přátelskou výpomoc druhá. Politik taky nenechá na soupeři nitku suchou a pak spolu jdou klidně na jedno. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2014
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Objednávka běžecký bot z USA

                 

            Když´s mě měl na BL, na pivo jsme nechodili (ani na jedno ...)
            ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.11.2014
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Objednávka běžecký bot z USA

                   

              To dělala ta dálka, ale snad si vybavíš ty naše skajpovací konference z hospody do hospody.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2014
              Autor: abernathy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

372 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024