reklama

oblečení

Ahoj všem,

potřeboval bych radu,jezdím skoro každý den do práce do Prahy na kole 30km a co se týče zimního oblečení kalhot,návleků a bundy je vše oká jem mám nejslabší místo na kříži neb kalhoty zezedu jsou odvětrané.
Nemáte někdo zkušenosti s nějakým ledvinovým pásem nebo nějakou ochranou této partie?
Díky za odpověď a přání ať vám to jezdí:-)

Luboš

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.11.2014
Autor: Barbánek5
  • Re: oblečení

         

    Záda mi kryje dlouhé funkční triko, termodres a bunda.
    Pokud ti odvětráním kalhot táhne na kříž, tak máš zřejmě oblečení příliš krátké. Jinak si to neumím vysvětlit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: oblečení

           

      Ahoj Radko,

      Tak je fakt že já mám jen funkční triko a zimní bundu.
      Jaký ten termo dres používáš?
      Díky Luboš

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2014
      Autor: Barbánek5
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: oblečení

             

        Vyzkoušela jsem různé termodresy, ale nakonec jsem se vždycky vrátila k nejstaršímu termodresu od cyclosheinu - dneska se vyrábí v téhle verzi http://www.cycloschein.cz/e-shop/panske...
        Já mám dres z doby, kdy je začali šít.

        Nevím proč, ale tenhle termodres mi zkrátka maximálně vyhovuje a stačí pod něj vzít jen tenké funkční triko (mám od senzoru nebo i z LIDLu) a navrh nosím neprofuk bundu - na zimu mám takovou silnější, dvojitou.
        Tahle kombinace mi naprosto v pohodě stačí do teplot kolem nuly. Při mínusových teplotách beru silnější funkční triko.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oblečení

         

    Nevím, školy na to nemám, ale netáhne ti na záda právě proto, že kalhoty jsou zezadu odvětrané? ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oblečení

         

    V takových situacích není nad kšandy. Stejně i na běžkách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2014
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oblečení

         

    tohle řeší spolehlivě lehokolo. Můžeš mít zezadu odvětrané kalhoty jak chceš ale když tím otvorem ležíš v sedle, tak tama logicky nemůže foukat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: oblečení

           

      Ja už na leho nejazdím, pretože je mi strašná zima na nohy. Potreboval by som neprofuk na stehnách, ale zo zadu :(

      Ako to riešite?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2014
      Autor: batat2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: oblečení

             

        to mě trápilo minulou zimu, (teda dá-li se zimou vůbec nazvat) :-)To jsem to řešil těma dlouhýma spoďárama a přes to neprofuk šusťák kalhoty.
        Ale letos jsem koupil v Lídlu ty běhací gatě a ty maj na stehnech něco jako softshel a vypadá to že to neprofukne. Zatím v tom jezdím jen do práce a ráno ještě nemrzlo takže se to dá. Uvidím jak to bude funkční v mrazu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: oblečení

             

        ale ta zima zespoda na chodidla mě vadí to je jeden z důvodu proč v chladu jezdím raděj na kolobce.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: oblečení

             

        Na nohy vyhřívané vložky nebo návleky.
        Na stehna a zadek víc vrstev. Já vozím dlouhé elasťáky a přes to krátké cyklisťáky. Takhle když je pět až deset stupňů a neprší, je to v pohodě. Horší je, když je 15 stupňů a prší tak, že jsi úplně promočený. To bych pak také na zadek a stehna zezadu potřeboval nějaký neprofuk nebo neopren.
        Teď jsi mi připomněl, že jsem si chtěl nechat nějaké takové kraťasy s neprofukem vzadu ušít. Protože jízda v dešti mi až na ten promočenej a promrzlej zadek nedělá nejmenší problém. Snažit se být v suchu jako řešení nevidím, jako řešení vidím něco co urdží teplo a neprofoukne, i když to bude úplně prochcané. Nahoru mám takovou tenoučkou šusťáčku, která tohle přesně splňuje. Ale dolů nic.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2014
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: oblečení

               

          Na kole jezdíme celoročně, přestáváme jen když je náledí. Jezdíme většinou bez ohledu na počasí, protože často to ani jinak nejde, např. loni nám v Norsku propršelo v kuse 2,5 týdne z 3 týdnů, které jsme tam na kolech trávili.
          Nejvíce se nám osvědčila klasická turistická či horolezecká bunda s membránou, my používáme Blockvent, s odvětráváním v podpaží a delšího střihu, v mém případě do poloviny stehen. Tento typ bundy neproprší, je částečně prodyšný a hlavně kryje zadek a horní část stehen. Na nohou míváme jen tenké šusťákovky a na tom cyklokraťasy, v zimě, když je mráz, pod to ještě funkční spodky. Neprofuk či jiný materiál na nohou jsem na kolo nezkoušela, ale nechybí mi. Samozřejmě na jiné aktivity ano, ale na kolo ne.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.11.2014
          Autor: šíp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: oblečení

                 

            Vše co tu čtu jsou zajímavé věci,tak teď si jen vybrat to co mi bude vyhovovat nejvíce.
            Díky

            Ať to jezdí přeji

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.11.2014
            Autor: Barbánek5
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: oblečení

         

    Doporučuji kvalitní termoprádlo pod oblečení. Za rozumnou cenu např:
    http://www.sportexo.cz/1001149-panske

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2015
    Autor: xlominka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: oblečení

           

      Tady se nechytáš, taky frčí je Rogelli...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2015
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024