reklama
Země: Česko Česko

Střípky z mé sezony 2014

Za sezonu ujeto na kole 2500 km tak vypadá moje sezona roku 2014.Zažil jsem mnoho krásných výletů na kole a některé i bez kola. Ty nejkrásnější určitě ještě zopakuju. Mezi ty nejkrásnější patří například návštěva Břeclavi,soutoku Dyje a Moravy též zámku Lednice.

Další krásné výlety jsou oba dva výlety na Praděd s nádhernými stezskami v Jeseníkách nebo cesta přes Rychlebské hory do Polska.Však krásné byly všetsky a nejvíce jsem si asi užil výlet do Malých Fater na Slovensko.Nelze říct který výlet ze sezony byl nepěkný,nehezký nebo který bych nejradši vyměnil za jiný každý byl ojedinelý a u každého výletu jsem poznával krásy celé Moravy od Jeseníků přes Slovensko až po Břeclav.Za sezonu jsem navštívil na kole tři sousední státy Polsko,Slovensko ale i Rakousko.

Ano Německo mi boužel ve výčtu chybí ale příští sezonu chci navštívit Pohraniční město Zittau v Polsku a dostat se i do Německa,však uvidím jak vyjdou finance a pojedou vlaky,nebot ze Severní Moravy je Německo docela daleko,však víte.Všechny výlety si můžete pročíst na cykloline.blog.cz. a podívat se na dva videa na youtube na kanálu videaXD. A i pro sezonu 2015 bude pro mě doufejme Bike nejčastějším dopravním prostředkem. A kolo jako dopravní prostředek mile rád doporučuju a při některých cestách se zdá být rychlejší než hromadná doprava takže nasednete a jedtte. A o topm jak jsem si užíval kolo v sezoně mluví tyto snímky vyfocené ze sedla byciklu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.11.2014
Autor: kismulu
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 17.11.2014
    Autor: kismulu
  • Re: Střípky z mé sezony 2014

         

    další fotky

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2014
    Autor: kismulu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 17.11.2014
    Autor: kismulu
  • Re: Střípky z mé sezony 2014

         

    Pohraniční město Zittau v Polsku?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Střípky z mé sezony 2014

           

      hm je to v Německu a v Polsku na hranici : D však každý snad vím co myslím

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2014
      Autor: kismulu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Střípky z mé sezony 2014

             

        Trochu jsem měl pochybnosti, jestli sis to nespletl se Zhořelcem, tam je jedna část města v Německu a druhá v Polsku, Žitava je jen v Německu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2014
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Střípky z mé sezony 2014

               

          hm myslím Žitavu a už se mi to plete tak asi tak : D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2014
          Autor: kismulu
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Střípky z mé sezony 2014

         

    Hele, ty řidítka bez levého heftu je jen momentální záležitost po nějaké opravě ? Nebo s tím tak normálně jezdíš ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2014
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Střípky z mé sezony 2014

           

      ne ty sem měl tak jednu vyjíždku a už mám nové kolo :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2014
      Autor: kismulu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Střípky z mé sezony 2014

         

    Ty riditka..to ti chybi na obou madla? Koukam skrz ted mobil,tak nevidim uplne dobre. Neco si tam co nejdriv dej,uz jen kvuli bezpecnosti. A nezapomen si svoje clanky,fotky a vse kolem toho zalohovat..uvidis jake to bude pak za par let poctenicko;-) Super a uz se tesim na dalsi pokracovani v pristim roce:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.11.2014
    Autor: dalinv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Střípky z mé sezony 2014

           

      všechno to zaloholuju a dělam i prezentaci z fotek takže díky a kolu zdar v příštím roce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2014
      Autor: kismulu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

254 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024