reklama

Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

Očistil jsem ten psí pozdrav klacíkem a šlapal dál krásným dnem po Innské stezce, ale taková ta pohoda ze včerejška se někam vytratila. Bylo zřejmé, že duše vozíku časem zase ujde, v malých městečkách na trase nemusím náhradní duši dvacítku sehnat a dnes už vůbec, protože je neděle (10. srpna 2014)…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.11.2014
Autor: básník
  • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

         

    Už jsem myslel, že se pokračování nedočkám.

    Freibad je opravdu jen a pouze plovárna. Kdyby to bylo bez plavek, tak by to nejspíš neslo označení FKK, ale pochybuji, že něco takového by v Bavorsku vůbec bylo možné.

    Pěkné, pěkné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

         

    Básníku, tvoje blogy jsou perfektní, už se těším na pokračování. A navíc zjišťuji, že fotíme stejné Selfie - ale co, když má někdo hezké nohy...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2014
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

         

    Jsem celá léta také - každé ráno, poctivě, děkoval přírodě za nocleh.

    Ale pak jsem se někde dočetl, že je vhodné už večer, před rozbitím stanu, přírodu o nocleh poprosit :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2014
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

           

      Ano, přesně. Vždycky místo chvíli odhaduju (viditelnost, mokro, překážení, nasvícení od aut, čí to může být apod.). Pokud vnímám bytosti, nebo mám pocit, že by tam mohly být, požádám je a řeknu taky, že na jednu noc. Ráno poděkuju. Kolem vod, stromů a kamenů jsou skoro vždycky. Nágové. Nebo klidně Příroda.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2014
      Autor: básník
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

             

        Tím jsi mi odpověděl na nevyslovený dotaz co nebo kdo jsou Nágové. :-)
        Ohledně bezpečného noclehu se držím žalmu 4,9 "Pokojně uléhám, pokojně spím, neboť ty sám, Hospodine, v bezpečí mi dáváš bydlet."
        O všem v praxi je to pokaždé jiné a sám jsem vždy pln očekávání kde a jaké to spaní bude :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2014
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

               

          Pěkný žalm, hned si ho poznamenám. Hned vedle toho co na cestách používám sám: Svou cestu svěř Hospodinu, doufej v něho, on sám bude jednat. (37,5)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2014
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

                 

            ... kde cesta = život (?)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2014
            Autor: básník
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

                   

              Také.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 09.11.2014
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

                 

            To mi připomnělo jednu poučku pro cestovatele : "Co dělat, když na své cestě potkám medvěda ?" Odpověď : "Nemusíte dělat nic, medvěd se o všechno postará sám."

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.11.2014
            Autor: cykliska
            Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

         

    Chtěla jsem přečtení odložit na jindy, ale pak jsem se vrátila, a hned mám lepší náladu. Kolem Chiemsee jsem já projela autem ... a jsem zvědavá na pokračování, jestli jsem měla letos s tebou aspoň kousek společné cesty.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Směr jihozápad 3: Trpělivost s Innskou stezkou

         

    Prijemne citanie blogu a s tym noclahom je to pekny zvyk, ze podakovat, najst ten spravny na cestach neni vzdy jednoduche

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2014
    Autor: milano.pk
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024