reklama

Co vás vytočilo 81*

Re: Co Vás vytočilo 81 Ten chlast ti za ty roky musel v palici udělat pořádnou paseku, když už ani neudržíš myšlenku a moč.
Nedávno jsem ti psal, že jsi mnohem víc alkoholik než já násilník a rváč a Tereza zloděj. Lžeš, pomlouváš, proč bych nemohl já?

Jsi hajzl, který sprostě zneužívá toho, že se tu drtivá většina uživatelů nechce hádat. Kdyby se každý choval tak jako ty, nebylo by tu k vydržení a každý by rychle zmizel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: dnes v 15:48
Autor: Hrabosh

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.11.2014
Autor: Jindra8526
  • Re: Co vás vytočilo 81*

         

    Na tato osočení jsem odpověděl následujícím:

     Připomenu tři věci:
    1. Téma "pomníku" jsi tentokrát sem zanesl ty sám
    2. Tahle věc mě opravdu vytáčí, proto o off-topic nelze hovořit
    3. Tvoje vyjadřování, na rozdíl ode mne, je sprosté a vulgární.

    Tak a teď k pí Vohryzkové:
    cituji její veřejný slib:

    „Jsme ohromeni rychlostí, s jakou na bankovním účtu přibývají peníze," řekla Tereza Vohryzková z iniciativy Auto*Mat, která za projektem stojí. Podle ní dosud není jasná přesná cena díla, a sbírka proto stále pokračuje. Pokud by se vybralo víc peněz, než bude skutečně potřeba, přebytečné peníze prý dárcům vrátí. „Všem lidem, kteří na pomník Janu Bouchalovi a dalším zabitým cyklistům přispěli, děkujeme," dodala Vohryzková.

    zdroj:
    http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/pomnik...

    Zcela prokazatelně "zbylo" 30 tisíc korun, které si Vohryzková přisvojila v rozporu s veřejným slibem uvedeným výše viz položka F2013185.

    zdroj:

    http://www.auto-mat.cz/wp-content/uploads...

    Na tomto "vyúčtování" je ovšem podivuhodná další položka F013176a 23.8.2013 Kintera Kryštof - materiál a nákup služeb 212 750,00 Kč.

    Rozhodující objem financí není vyúčtován tak aby veřejnost a dárci měli možnost se seznámit se strukturou a oprávněností účtovaných nákladů.

    To že to prošlo "kontrolou" Magistrátu bez připomínek by mohlo leckoho zarazit, pokud by ovšem neměl informaci, kterou Vojtěch Hrabal zveřejnil na serveru Nakole - tedy že "magistrátní úředníci se radí s vybranými cyklisty jak ty stěžovatele vyfakovat"

    Na základě tohoto Hrabalova zveřejnění usuzuji, že kontrolní činnost neproběhla předepsaným způsobem a pochopitelně žádám revizi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co vás vytočilo 81*

           

      Paráda. Jak dlouho myslíš, že nám bude trvat než to zkanalizujeme a všichni to schovaj? Dvacet?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Co vás vytočilo 81*

             

        Já jdu na rotoped, ty se třeba zklidníš a pokusíš se přemýšlet nad argumenty a důkazy, které jsem předložil.

        Možná ne, ale s tím já už nic nenadělám.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Co vás vytočilo 81*

               

          Může být. Mezitím asi někdo založí druhé vzdorovlákno a začneme kanalizovat nanovo. To bude bžunda!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Co vás vytočilo 81*

           

      Vojtěch Hrabal zřejmě dneska nemá svůj den, nebo naopak "má své dny" a tak mi to dvakrát smáznul a když jsem mu řekl, že založím vzdorovlákno z mého pohledu zbytečně klackovitě odvětil....

      Re: Co Vás vytočilo 81 Vzdorovlákno? Výborně! Přesně to potřebuju. Čím víc nasrání, tím lépe!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: před 8 minutami
      Autor: Hrabosh


      Zřejmě ho oslovil presidentův slovník a jeho způsoby :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Co vás vytočilo 81*

             

        Spíš jsem přejal tvůj slovník a způsoby. Ale to si nepřipustíš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Co vás vytočilo 81*

           

      Jinak samozřejmě zase lžeš až se ti od huby práší. Nic o tom že by se úředníci s kýmkoliv radili jak vyfakovat Paříka jsem nic nepsal. Protože seš tak blbej, že k tomu žádné rady nepotřebují.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Co vás vytočilo 81*

             

        Myslím si, že je zřejmé, kdo má argumenty a důkazy, a kdo jen sprosté urážky a vulgární nadávky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Co vás vytočilo 81*

               

          O tobě víme že žádnými argumenty a důkazy nedisponuješ. Takže na tebe zbývají už jen urážky a vulgární nadávky. Popis sedí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Co vás vytočilo 81*

                 

            S tím debilem jsem měl naprostou pravdu...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.11.2014
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Co vás vytočilo 81*

         

    .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

607 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024