reklama
Země: USA USA

Riding the Colorado Trail

http://www.pinkbike.com/news/colorado-trail-im... !

Řekněte mi sakra někdo, jak to dělaj, že jedou tak na lehko :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.11.2014
Autor: emem
  • Re: Riding the Colorado Trail

         

    To neni az tak nalehko. Maji docela nechutne bagly a ovesena cela kola.
    http://mur.rajce.idnes.cz/2014-08-31-LUZICKE...
    A to jsem pulku obleceni nepouzil a mel jsem tam takove veci jako nabijecky, rozdvojku, vysousece bot, ... 8-)
    A mel jsem celkem maly batoh.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Riding the Colorado Trail

           

      Jak se s tim loďákem pod řidítkama jezdí? Už jsem to u pár lidí viděl a přijde mi to do terénu o dost praktičtější než brašny na nosičích.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2014
      Autor: emem
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Riding the Colorado Trail

             

        Tohle jsou protitypy. Zadni brasna uz je funkcni a v prodeji, popruhy jeste doladujeme. Vetsi cast zahranicni konkurence dela slozitejsi uchyty vporedu, ja to pripevnil jen na riditka ve dvou bodech. To obvykle dotazeni k hlavovemu potreba neni - tedy asi podle tvaru. Limitujici ve sjezdech pro mne byla zadni brasna, ktera mi moc nedovolila jit za sedlo.
        Vepredu jsem vezl 4 kg, vzadu taky. Kdyz se to dobre dotahne, nijak zvlast to ovladani kola nezhorsi. Asi jako 15 az 20 kg na nosicovych brasnach vzadu, kdyz jsou dobre pridelane.
        Slozitejsi konstrukce maji neco jako clickfix, ktery predni zavazadlo oddali od riditek. Tohla je jednodussi, zato to muze vyzadovat pootoceni brzdovych pak. Hydrauliky mivaji dost divoke uhly napojeni hadicek. 8-(
        Na ten predek jeste patri brasnicka na zip, ktera je teprve ve fazi neodzkouseneho prototypu.
        Zasadni muze byt, ze neni mozne pridelat svetlo primo na riditka. Ja tam mam samodomo expander - malou hrazdicku, kde svetlo "vidi" pres bagaz.

        Kdyz k temhle brasnam pridas par ramovych (cely ram, nebo jen kousky, nebo to, jako maji ti hosi z puvodniho odkazu), na zada das tak 30l batoh (tady mam Camelbak HAWG - cca 15l), musis pobrat i neco jidla. Hlavni je maly spacak a maly stan, nebo bivak. Zalezi nejen na hmotnosti, ale hlavne na objemu.

        V tom lodaku mam maly spacacek, poradne srolovanou penovou karimatku, bivakovaci pytel a trosku obleceni. Tvar zadni brasny pomahaji udrzet paskace.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Riding the Colorado Trail

               

          Aha, to jsem netušil, že je to až takhle sofistikovaný. Vždycky jsem si myslel, že stačí obyčejnej loďák a nějak se to přikurtuje pod řidítka.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2014
          Autor: emem
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Riding the Colorado Trail

                 

            Staci, ale kdyz jsou popruhy napevno na riditka a lodak do toho jen dotahnes, kdyz maji popruhy ocka na zaveseni karimatky a plachty a nahoru pripnes "ledvinku" a jeste zbyva misto na pritahnuti bundy nebo plastenky, je to lepsi, nez jen gumicuk.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2014
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024