reklama

Mapnik

Chcem kupit mapnik na riaditka. pacia sa mi tie od Miry-mapholders.
Mate s nimi niekdo skusenosti?
alebo skusenosti s inymi znackami...nejaky doporucejete?

Dik

[ Zpět ]
Datum: 01.03.2006
Autor: alo
  • Re: Mapnik

Používám od firmy JUNK. Plně vyhovuje. Slídu na mapu mám už druhou, protože původní se častým používáním rozpadla.

[ Zpět ]
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapnik

Pouzivam od Junka s klik fixom. Mam ho prirobeny na prednej brasne. Predtym som skusal mapniky, co sa prilepovali suchymi zipsami na prednu brasnu(take ma skoro kazda predna brasna), ale tie mi pri rychlych zjazdoch odlietavali. Tento neodlietava, ale ja by som bol radsej, keby bol na format A4 (na listy z turistickeho atlasu, alebo na vytlacene naskenovane kopie map). Tento je trochu kratsi (o par cm) a tak musim strany A4 prekladat. Nikde som ale mapniky na A4 format nevidel.

[ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…

Hledám: Cyklovýlety

včera
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
23.07.2017
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (26 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017