reklama

Mapnik

Chcem kupit mapnik na riaditka. pacia sa mi tie od Miry-mapholders.
Mate s nimi niekdo skusenosti?
alebo skusenosti s inymi znackami...nejaky doporucejete?

Dik

[ Zpět ]
Datum: 01.03.2006
Autor: alo
  • Re: Mapnik

Používám od firmy JUNK. Plně vyhovuje. Slídu na mapu mám už druhou, protože původní se častým používáním rozpadla.

[ Zpět ]
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapnik

Pouzivam od Junka s klik fixom. Mam ho prirobeny na prednej brasne. Predtym som skusal mapniky, co sa prilepovali suchymi zipsami na prednu brasnu(take ma skoro kazda predna brasna), ale tie mi pri rychlych zjazdoch odlietavali. Tento neodlietava, ale ja by som bol radsej, keby bol na format A4 (na listy z turistickeho atlasu, alebo na vytlacene naskenovane kopie map). Tento je trochu kratsi (o par cm) a tak musim strany A4 prekladat. Nikde som ale mapniky na A4 format nevidel.

[ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (21 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017