reklama

neustale picham...

zadni dusi. Vzdy je to na vnitrni strane pokazde jinde. Uz jsem dal novou dusi a znova to same. Mam starsi rafek Ritchey OCR sirka 17 duse Rubena 1.9-2.3 ted jsem koupil Kendu 1.75-2.125. Plast je taky novy Continental Race King 2.2 je to docela balon na vysku. Tak nevim jestli neni moc siroky do rafku ale co jsem koukal vozi se i 2.4. Plastem nikdy nic neproslo a kdyz koukam na rafek v okoli dirky nikde nic neni videt, nic ostreho, shrnuta paska proste nic. Dirka je takova jakoby od trnu podelna. Fakt jsem z toho uz nestastny tento tyden uz je to po treti. Paradte prosim kde by mohla byt chyba. Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.10.2014
Autor: 542523
  • Re: neustale picham...

         

    Měl jsem kdysi v plášti nepatrný střípek, který vylezl jen na nerovném terénu, takže jsem ujel několik km po asfaltu a vše bylo OK, ale jakmile jsem vjel na nějakou polní cestu, mohl jsem lepit. Doporučuji označit si polohu duše proti plášti a pak intenzivně hledat v okolí dírky. Já ten střep zahlédl jen když jsem plášť v zoufalství otočil "naruby" a náhodou mi na to místo zasvitlo slunce, tak se střípek na zlomek vteřiny zableskl a pak zase zmizel uvnitř pláště.

    První mojí reakcí na tvůj titulek však bylo: lepší se umilovat k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neustale picham...

           

      Jo, přesně, neprůstřelný plášť Schwalbe, trn zaražen tak, že ho nevidíš ani z jedné strany, jen nahmátneš zevnitř, ale musíš se moc snažit.

      U těžkého elektrokola se zátěží jsem nepíchal ale prorážel o ráfek zevnitř. Pomohlo dát pořádnou pásku a hustit co to šlo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neustale picham...

           

      Tak to jsem prohledaval i lupou a fakt nic v plasti neni. Navic je to vzdy u rafku. Jinak s tom pichanim souhlasim :-) kdyz uz by mel clovek zacit habrovat tak rychlej konec s peknou kockou v postylce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: 542523
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: neustale picham...

             

        některý plastový krycí pásky nyplů na ráfku maj tak ostrý hrany že duši proříznou, zkus to omotat rambopáskou nebo tam dát starou gumovou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2014
        Autor: mech
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neustale picham...

           

      Ještě větší svině je ocelový drátek, asi takový jako je například z kartáče na rez...

      Já na něj přišel tak, že jsem plášť v místě po druhém píchnutí na stejném místě zmáčkl zevnitř na doraz hlavou kladívka přes alobal a koukl proti světlu a viděl... drát jsem z pláště stejně nedostal... šel skrz zub vzorku a nedokázal jsem ho chytit a než bych do toho vrtal a narušil plášt a pak se na tom zabil, tak jsem koupil nový plášť..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2014
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: neustale picham...

             

        ....to je snad největší(sv..)- dostat ho ven (když už ho objevíš)je někdy možné po zatlačení malým kříž.šroubovákem , je to hotová maturita a ani nemusí být rezavý...:-((

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.11.2014
        Autor: bi-jan-cyk
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neustale picham...

         

    Tak kdyz jsem ted opravoval ten posledni defekt, tak jsem zjistil ze rafek je prasklej a jedna cast steny vyvalena ven. Asi to nebude pricina tech defektu protoze dusi v tom miste kryje patka plaste, kazdpadne rafek dojezdil a tak jsem koupil cele nove zadni kolo, protoze vypleteni se jak jsem zjistil v cykloservisech nevyplati. Za 1100,– mam dvosteny nytovany rafek ZAC 2000 na naboji Shimano Deore. Pokud bych nechal puvodni STX-RC tak by prace, vyplet a material byly drazsi nez cely novy kolo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: 542523
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: neustale picham...

         

    Měl jsem kdysi podobný problém. Na první pohled se jevilo vše v pořádku, ale pak jsem zjistil, že vložka ráfku je úzká a měkká. Po nahuštění se patrně prohnula do díry pro nipl a pak hrana otvoru snadno štípla duši. Od té doby používám výhradně vložky, které jsou tuhé a zaberou celou šířku ráfku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2014
    Autor: Papji
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: neustale picham...

           

      Mám to samé na koloběžce :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2014
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024