reklama

Kde najdu toto kolo?

Ahoj, všiml jsem si, že se teď po městě pohybují obyčejná městská kola jejímž společným poznávacím znamením je stejná barva všech komponentů, našel jsem na internetu někde i český e-shop, kde si takové kolo můžete sami nakonfigurovat, ale neuložil jsem si ho a teď už ho nemůžu najít.

Vím o německé firmě, ta je ale děsně drahá a navíc dělá jen retro kola.

Je to teď dost trend, nevíte někdo o čem mluvím?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.10.2014
Autor: Pompidy
  • Re: Kde najdu toto kolo?

         

    Víme. Murphy rád poskytuje referenci.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Kde najdu toto kolo?

         

    Jak pise Hrabosh...

    Jo, vim o jedne firme z Prahy, ktera se na tohle specializuje. Krom toho elektrifikuje kola. Tohle je vysledek jeji prace: http://mur.rajce.idnes.cz/2011-06-14_Jak_mi...
    Vazne bys chtel takhle zpracovane mestske kolo?
    Procti si i komentar, ktery jsem napsal na albem.
    Ale jestli chces, muzu Ti napsat, ktera firma to je... 8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde najdu toto kolo?

           

      Takový krásný pokus o reklamu a ty mu ho takhle zkazíš :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: highlander
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde najdu toto kolo?

           

      Ale abych byl spravedlivý, měl jsem už pár kol Kolos v rukou a byly v pořádku.

      Tipuju, že se tehdy s elektrikou ještě moc nekamárádili a Murphy byl možná trochu pokusný králík. Ty čínské poklady (všechno je z Číny, to si člověk nevybere) jsou občas opravdu poklady. Možná stačilo tehdy přiznat barvu a projevit více prozákaznický přístup.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde najdu toto kolo?

             

        Můj příspěvek pokusem o reklamu? Jako, když si ho teď zpětně čtu, tak je pravda, že to tak vážně vypadá. :) Ale to co jste mi poslali není ono. Ty kola co jsem viděl po městě byla celá jednobarevná vč. všech komponentů a pneumatik.

        Dívám se na to Kolos, o kterým jste se zmínili a to taky není ono, jak jsem říkal, nebylo to retro kolo a ta barva o které jsem mluvil byla červená, která tam není ani v nabídce.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2014
        Autor: Pompidy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kde najdu toto kolo?

               

          Najde se dost vykuků, kterým je zatěžko zaplatit za inzerci a tak se snaží sebepropagovat vhodně a "nenápadně" položenými dotazy. Většinou jde o dvě registrace, kdy se jedna ptá a druhá odpovídá.

          Je to dost časté a k místnímu koloritu patří, že je takovým vykukům jejich pokus o propagaci řádně otráven již samotnými uživateli (pokud pominu fakt, že jsou napráskáni a promptně mazáni redakcí).

          Úvodní příspěvek vyloženě vypadá jako "vhodný a nenápadný" dotaz.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kde najdu toto kolo?

                 

            Ale to bys taky za inzerci mohl považovat kterýkoli konkrétní dotaz nadšence, co něco viděl na ulici a ptá se co to je. :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.11.2014
            Autor: Pompidy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde najdu toto kolo?

         

    Pokud vím, tak v jedné barvě včetně plášťů se dělají fixky a singly. Ty v Praze prodává několik firem. Já znám funbikes.cz a fixky.cz.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: snilard
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde najdu toto kolo?

           

      Jo tak ty fixky vypadaj jako něco co jsem hledal, sice to není ten konfigurátor, kde si to navolíš přímo na netu, ale může ti to na přání poskládat borec. Ceny taky ne úplně přestřelený (dle mýho laickýho pohledu).

      Díky moc.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.11.2014
      Autor: Pompidy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024